AKCIA 2+1 Golden Nature Arginin 100 cps.

Cena
20,93 €

Pôvodná cena
31,40 €

Ušetríte
33% (10,47 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
210103

Skladom
ks

L-arginín má významný vplyv na kardiovaskulárny systém, pretože je nevyhnutný pre produkciu oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý sa v tele tvorí z L-arginínu. viac

VYSOKÝ OBSAH L-ARGINÍNU V JEDNEJ KAPSULE 500 MG!!

L-arginín patrí medzi semi-esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že ľudské telo si túto aminokyselinu za určitých podmienok nedokáže vytvoriť samo, preto je jej príjem nevyhnutný. L-Arginín si telo nedokáže vytvoriť samo počas obdobia rastu/vývoja alebo keď je telo vystavené chronickému ochoreniu.

L-arginín má významný vplyv na kardiovaskulárny systém, pretože je potrebný na produkciu oxidu dusnatého alebo (NO). Oxid dusnatý je dôležitou zložkou tela, najmä pre priechodnosť ciev.

L-arginín pomáha:

-Rýchlejšie zotavenie a rekonvalescencia

-Zlepšuje zásobovanie srdca a mozgu kyslíkom

-Zlepšuje krvný obeh

Zloženie v jednej kapsule:

L-arginín HCl - 500 mg,

Priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína), protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý

Obsah balenia: 3 x 100 cps 

Odporúčané dávkovanie: užívajte 4 kapsuly raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 4 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.