AKCIA 2+1 Golden Nature Chitosan + Vitamín C 100 cps.

Cena
28,65 €

Pôvodná cena
42,97 €

Ušetríte
33% (14,32 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
213623

Skladom
ks

Chitosan Golden Nature je tiež obohatený o vitamín C, vďaka čomu sa lepšie vstrebáva, a preto je jeho účinok na chudnutie väčší ako u iných chitosanov. viac

IDEÁLNA KOMBINÁCIA CHITOSANU S VITAMÍNOM C PRE MAXIMÁLNY ÚČINOK 450 MG V JEDNEJ KAPSULE.

Chitosan patrí k relatívne moderným potravinovým doplnkom, ale jeho prvé objavy sa uskutočnili približne pred sto rokmi, opäť v Ázii, konkrétne v Japonsku. Chitosan sa používa najmä v súvislosti s chudnutím a úbytkom hmotnosti.

Chitozán je druh vlákniny odvodenej od chitínu, ktorý je hojne prítomný vo vonkajších schránkach krabov, mušlí, kreviet a iných kôrovcov. Chitosan je klasifikovaný ako prírodná nestráviteľná vláknina, ktorá dokáže viazať a absorbovať veľké množstvo tuku, až 6-násobok svojej hmotnosti.

Chitosan vždy prechádza tráviacim traktom a vďaka svojim väzbovým schopnostiam absorbuje tuk prijatý z potravy a následne ho odvádza z tela von.

Okrem toho je Golden Nature Chitosan obohatený o vitamín C, vďaka čomu sa ľahšie vstrebáva, a preto je jeho účinok na chudnutie väčší ako u iných chitosanov.

Zložky v jednej kapsule:

Chitosan 400 mg

Vitamín C - 50 mg (62,5 % RHP - referenčnej hodnoty príjmu)

Priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Obsah balenia 3 x 100 cps.

Odporúčané dávkovanie Užívajte 2-4 kapsule raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie pred jedlom.

Varovanie:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 3 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.