AKCIA 2+1 Golden Nature Ginkgo Biloba extrakt 50:1 60mg 100 cps.

Cena
22,55 €

Pôvodná cena
33,83 €

Ušetríte
33% (11,28 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
243943

Skladom
ks

Zaujímavosťou je, že ginkgo biloba neobsahuje žiadne kvety ani plody. Všetok zázrak tohto stromu sa skrýva v jeho listoch. Listy Ginkgo biloba sú plné účinných látok, ktoré podporujú zdravie nášho organizmu. viac

GOLDEN NATURE GINKGO BILOBA EXTRAKT 50:1 S DEKLAROVANÝM OBSAHOM FLAVÓNOVÝCH GLYKOZIDOV 24 % A TERPENICKÝCH LAKTÓNOV 6 %.

Ginko dvojlaločné alebo Ginkgo biloba je dlhoveký strom, ktorý rastie neuveriteľných 1000 rokov a dosahuje výšku až 40 metrov. Ginkgo biloba je jednou z najstarších rastlín/stromov na svete a jeho listy sa používajú už viac ako 1000 rokov, takže nie je divu, že sa o ňom hovorí ako o živej fosílii, keďže prvé zmienky o ginku pochádzajú už z praveku.

Zaujímavosťou je, že ginkgo biloba neobsahuje žiadne kvety ani plody. Celý zázrak tohto stromu sa v skutočnosti skrýva v jeho listoch. Listy ginka dvojlaločného sú plné účinných látok, ktoré podporujú zdravie nášho tela.

Aké účinné látky sa skrývajú v listoch ginkgo biloba: antioxidanty, glykozidy, terpenické laktóny, fenolové látky, organické kyseliny, karotenoidné farbivá, vitamíny, minerály a mnoho ďalších.

Ginkgo biloba Golden Nature obsahuje silný extrakt z listov v pomere 50:1 s deklarovaným obsahom flavónových glykozidov 24 % a terpenických laktónov 6 %. Všetko v jednej 60 mg kapsule.

Ginkgo biloba Golden Nature podporuje:

Duševná rovnováha
Mikrocirkulácia krvného systému
Kognitívne funkcie
Antioxidant
Periférny obehový systém - oči - sluch
Normálna funkcia mozgu

Zloženie v jednej kapsule:

Ginkgo biloba (extrakt 50:1) - 60 mg

-Štandardizovaný obsah flavónových glykozidov 24 %

-Štandardizovaný obsah terpenických laktónov 6 %

Plnidlo: ryžová múka, priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Obsah balenia: 3 x 100 cps 

Odporúčané dávkovanie: užívajte 1 kapsulu raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 1 kapsula. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.