AKCIA 2+1 Golden Nature Ginseng 100 cps.

Cena
29,82 €

Pôvodná cena
44,74 €

Ušetríte
33% (14,92 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
212633

Skladom
ks

Golden Nature Ženšen je malá, vytrvalá, vzpriamená bylina vysoká asi 30 cm, ktorá sa vyskytuje po celom svete. Niektoré štúdie však potvrdili, že ženšen pestovaný v Ázii, konkrétne v Kórei, obsahuje vyššie množstvo účinných látok ako ženšen pestovaný inde. viac

VYSOKÝ OBSAH ŽENŠENU V JEDNEJ KAPSULE 400 MG S DEKLAROVANÝM POMEROM GINSENOZIDOV 4 %.

Ženšen alebo Panax Ginseng je jednou z najznámejších a najrozšírenejších bylín na celom svete. Ženšen sa dostal do podvedomia pred stovkami rokov a kde inde ako v starovekej Ázii. Široké používanie ženšenu vychádza z tradičnej čínskej medicíny, kde sa hojne využíva už od staroveku.

Ženšen je malá, vytrvalá, vzpriamená a približne 30 cm vysoká bylina, ktorá sa vyskytuje po celom svete. Niektoré štúdie však potvrdili, že ženšen pestovaný v Ázii, konkrétne v Kórei, obsahuje vyššie množstvo účinných látok ako ženšen pestovaný inde.

Zloženie v jednej kapsule:

Ženšen - 400 mg ( 4% ginsenozidov)

Plnidlo - ryžová múka

Priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Obsah balenia: 3 x 100 cps.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsuly raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 2 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.