AKCIA 2+1 Golden Nature Hericium 30% polysacharidov 100 cps.

Cena
40,96 €

Pôvodná cena
61,44 €

Ušetríte
33% (20,48 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
250183

Skladom
ks

Liečivá huba Hericium je známa aj pod českým názvom ježovka koralová alebo levia hriva. Hericium sa už stovky rokov používa v tradičnej čínskej medicíne, kde sa táto huba stala veľmi populárnou. V tradičnej čínskej medicíne sa hericium najčastejšie používa na "upokojenie ducha". viac

GOLDEN NATURE HERICUM S VYSOKÝM OBSAHOM 500 MG V JEDNEJ KAPSULE A DEKLAROVANÝM OBSAHOM 30 % POLYSACHARIDOV.

Liečivá huba Hericium je známa aj pod českými názvami ježovka koralová alebo levia hriva. Hericium sa už stovky rokov používa v tradičnej čínskej medicíne, kde sa táto huba stala veľmi populárnou a súčasťou mnohých terapií. V tradičnej čínskej medicíne sa hericium najčastejšie používa na "upokojenie ducha".

Ako to už pri liečivých hubách býva, Hericium nie je výnimkou a parazituje na kmeňoch a pňoch stromov, väčšinou listnatých. Hericium sa pestuje v miernom podnebí, najmä v kútoch Ázie.

Zlatá prírodná Hericia obsahuje optimálny pomer polysacharidov 30 %. To všetko vo vysokom množstve v jednej 500 mg kapsule.

Zloženie v jednej kapsule:

Hericium (30 % polysacharidov) - 500 mg

Priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)              

Obsah balenia:

3 x 100 cps. 

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 2 kapsuly raz denne s dostatočným množstvom tekutiny.

Skladovanie:

Pri izbovej teplote na suchom mieste do 25 °C

Varovanie:

Výživový doplnok s rastlinným extraktom. Tento doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 2 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.