AKCIA 2+1 Golden Nature Kotvičník zemný 90% saponín 100 cps.

Cena
30,29 €

Pôvodná cena
45,43 €

Ušetríte
33% (15,14 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
209213

Skladom
ks

Najväčším producentom sasanky je Čína a v Európe má výborný ohlas sasanka pestovaná v Bulharsku. V Bulharsku sú ideálne teplotné podmienky na rast tejto byliny viac

VYSOKÝ OBSAH MLETEJ SASANKY 90% SAPONÍNU V JEDNEJ KAPSULE 500 MG!!

Kotvičník zemný je jednoročná bylina, ktorá sa objavila pred viac ako 1000 rokmi v ázijskej oblasti, konkrétne v Číne. Časom sa sasanka dostala do povedomia verejnosti a začala sa pestovať takmer po celom svete. Najväčším producentom sasanky je Čína a v Európe má výbornú povesť sasanka pestovaná v Bulharsku. V Bulharsku sú ideálne teplotné podmienky pre rast tejto byliny, a preto je možné získať vysoko kvalitné účinné látky, ktorými sú najmä saponíny.  

Zložky v jednej kapsule:

Kotvičník (štandardizovaný extrakt s 90 % saponínov)

500 mg, priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Obsah balenia: 3 x 100 cps 

Odporúčané dávkovanie: užívajte 2-4 kapsule raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 4 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.