AKCIA 2+1 Golden Nature Maca 100 cps.

Cena
30,29 €

Pôvodná cena
45,43 €

Ušetríte
33% (15,14 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
211403

Skladom
ks

Najdôležitejšou časťou Maca je jej koreň. Koreň Maca obsahuje veľké množstvo aminokyselín, najmä esenciálnych, vitamíny B1, B2, B6, vitamín C a E, stopové prvky a minerály, ako sú vápnik, železo, zinok, draslík atď. viac

VYSOKÝ OBSAH SILNÉHO EXTRAKTU MACA 10:1 V JEDNEJ KAPSULE 500 MG

Maca peruviana alebo Kráľovná Ánd a mnoho ďalších prezývok si táto malá, ale veľmi dôležitá bylina vyslúžila v priebehu storočí. Maca je jednou z najstarších bylín na svete, už starí Inkovia ju používali pred viac ako 2000 rokmi pre jej blahodarné účinky na organizmus, najmä na posilnenie duševnej a fyzickej odolnosti a dodanie energie.

Najdôležitejšou časťou Maca je jej koreň. Koreň obsahuje takmer všetky účinné látky, a preto je aj najpoužívanejšou časťou na spracovanie. Koreň Maca obsahuje veľké množstvo aminokyselín, najmä esenciálnych, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samo, vitamíny B1, B2, B6, vitamín C a E, stopové prvky a minerály, ako sú vápnik, železo, zinok, draslík, a ďalšie účinné látky, medzi ktoré patria saponíny, triesloviny a steroly.

Zloženie v jednej kapsule:

Maca (extrakt 10:1) - 500 mg, priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý

Obsah balenia: 3 x 100 cps 

Odporúčané dávkovanie: užívajte 2-4 kapsule raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 4 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.