AKCIA 2+1 Golden Nature Muira Puama 100 cps.

Cena
27,40 €

Pôvodná cena
41,10 €

Ušetríte
33% (13,70 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
214233

Skladom
ks

Golden Nature Muira puama je jednou z relatívne novoobjavených bylín s veľmi pozitívnym účinkom na organizmus, najmä ako prírodné afrodiziakum. viac

VYSOKÝ OBSAH SILNÉHO EXTRAKTU Z MUIRA PUAMA 10:1 V JEDNEJ 500 MG KAPSULE 

Muira puama je jednou z relatívne novoobjavených bylín s veľmi pozitívnym účinkom na organizmus, najmä ako prírodné afrodiziakum. Muira puama je exotický strom pochádzajúci z Južnej Ameriky, konkrétne z Brazílie, ktorý dorastá do výšky približne 4 až 5 metrov a je výnimočný najmä svojimi malými, svetlými až bielymi kvetmi, ktorých vôňu možno prirovnať k jazmínu.

"Amazonská viara", "mocné drevo", "brazílske afrodiziakum" a mnoho ďalších prezývok si tento zázračný strom vyslúžil pre svoje blahodárne účinky.

Muira puama obsahuje väčšinu účinných látok v koreni, vrátane terpénov, sterolov, éterických olejov a mnohých ďalších.

Zložky v jednej kapsule:

Muira puama ( extrakt 10:1) - 500 mg

oxid kremičitý, priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Obsah balenia: 3 x 100 cps.

Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu raz denne a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 3 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.