AKCIA 2+1 Golden Nature Reishi 100 cps.

Cena
33,06 €

Pôvodná cena
49,59 €

Ušetríte
33% (16,53 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
211643

Skladom
ks

Golden Nature Reishi je pomerne malá drevokazná huba, ktorá sa vyskytuje najmä na kmeňoch stromov a pochádza z ázijskej oblasti, konkrétne z Číny a Japonska. viac

VYSOKÝ OBSAH REISHI V JEDNEJ 500 MG KAPSULE S IDEÁLNYM POMEROM POLYSACHARIDOV 30 %.

Reishi alebo Ganoderma lucidum (český názov Lesklokorka lesklá) je jednou z najuznávanejších húb tradičnej čínskej medicíny.

Reishi je pomerne malá drevnatá huba pochádzajúca z oblasti Ázie, konkrétne z Číny. Rastie najmä na poranených alebo odumretých listnatých stromoch, ako sú duby, buky, topole a iné. Reishi má polguľovitý tvar s priemerom približne 20 cm, ktorý je sfarbený do tmavo červenej až hnedej farby. Pozoruhodný je povrch Reishi, ktorý je veľmi lesklý a vyzerá, akoby bol natretý alebo nalakovaný, preto sa mu hovorí "lesklý korok".

Reishi s optimálnym obsahom 30 % polysacharidov.

Zložky v jednej kapsule:

Reishi (extrakt - 30 % polysacharidov) - 500 mg

priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Obsah balenia: 3 x 100 cps.

Odporúčané dávkovanie Užívajte 2-3 kapsuly raz denne a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 3 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.