AKCIA 2+1 Golden Nature Rybí kolagén+Vitamín C 100 cps.

Cena
32,75 €

Pôvodná cena
49,13 €

Ušetríte
33% (16,38 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
217203

Skladom
ks

Golden Nature Fish Collagen je prémiový rybí kolagén typu I s pridaným vitamínom C pre maximálnu vstrebateľnosť. Primeraná hladina kolagénu je nevyhnutná pre správnu funkciu pohybového aparátu, najmä kĺbov, väzov a šliach. viac

VYSOKÝ OBSAH HYDROLYZOVANÉHO RYBIEHO KOLAGÉNU 400 MG V JEDNEJ KAPSULE S VITAMÍNOM C.

Golden Nature Fish Collagen je prémiový rybí kolagén typu I s pridaným vitamínom C pre maximálnu vstrebateľnosť.

Kolagén je jednou z pomerne rozšírených látok, ktoré sa nachádzajú v našom tele. Kolagén tvorí približne 10 % našej celkovej hmotnosti a nachádza sa najmä v kostiach, kĺboch, svaloch, väzivách a koži.

Hydrolyzovaný rybí kolagén sa vyznačuje rýchlosťou vstrebávania, ktorá je niekoľkonásobne vyššia ako u iných typov kolagénov (bravčový a hovädzí).

Dostatočná hladina kolagénu je nevyhnutná pre správnu funkciu pohybového aparátu, najmä kĺbov, väzov a šliach. Samozrejme, nesmieme zabúdať na pokožku, pretože kolagén tvorí 70 % pokožky.

Syntéza kolagénu sa vekom znižuje, preto je časom potrebná jeho náhrada. Ak si teda chceme zachovať pružnosť pokožky/kože a správnu funkciu pohybového aparátu, kolagén by v našej strave nemal chýbať.

Zloženie v jednej kapsule:

Hydrolyzovaný rybí kolagén - 400 mg

Vitamín C - 100 mg (125 % referenčnej hodnoty príjmu)

Priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Obsah balenia: 3 x 100 cps.

Odporúčané dávkovanie: užívajte 2-4 kapsule raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy. Tento doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 3 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.