AKCIA 2+1 Golden Nature Tryptofan+B6 100 cps.

Cena
30,29 €

Pôvodná cena
45,43 €

Ušetríte
33% (15,14 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
256053

Skladom
ks

Golden Nature L-tryptofán, skrátene tryptofán, je esenciálna aminokyselina, ktorá musí byť v tele pravidelne dopĺňaná vo forme potravín alebo doplnkov stravy s obsahom L-tryptofánu. Tryptofán by sa mal užívať spolu s vitamínom B6, aby sa dosiahol maximálny účinok a vstrebávanie. viac

Golden Nature Tryptophan+B6 100 cps.

VYSOKÝ OBSAH L-TRYPTOFÁNU 500 MG V JEDNEJ KAPSULE OBOHATENEJ O VITAMÍN B6.

L-tryptofán je esenciálna aminokyselina, ktorá zohráva nenahraditeľnú úlohu v našom tele, kde sa podieľa na mnohých biochemických procesoch a reakciách. Výraz esenciálny znamená, že naše telo si nedokáže vytvoriť L-tryptofán samo, preto je jeho príjem vo forme potravín alebo doplnkov stravy s obsahom L-tryptofánu nevyhnutný.

Aminokyselinu L-tryptofán obsahuje napríklad morčacie a kuracie mäso, kešu orechy, banány, špenát, fazuľa a mnohé ďalšie. L-tryptofán podporuje správnu funkciu centrálneho nervového systému, preto by sa jeho príjem nemal podceňovať. Pre správnu funkciu tryptofánu sa odporúča súčasne doplniť vitamín B6.

Golden Nature Tryptophan obsahuje vysoké množstvo 500 mg v jednej kapsule s pridaným vitamínom B6.

Zloženie v jednej kapsule:

L-tryptofán - 500 mg

Vitamín B6 - 1,4 mg (100% RHP - referenčná hodnota príjmu)

Priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

3 x 100 cps.

Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Výživový doplnok s obsahom vitamínu B6. Tento doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu vlhkosti a priameho slnečného žiarenia. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 1 kapsula. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Užívajte len pred spaním. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.