AKCIA 2+1 Golden Nature Vitamín C 500 mg 100 cps.

Cena
18,80 €

Pôvodná cena
28,20 €

Ušetríte
33% (9,40 €)

Značka
Golden Nature

Kód produktu
224203

Skladom
ks

Vitamín C je tiež silný antioxidant a jeho dostatočné množstvo v tele musí byť súčasťou každého zdravého človeka. Medzi bohaté zdroje vitamínu C patrí samozrejme najmä ovocie a zelenina: Acerola, granátové jablko, kivi, brokolica, citrusové plody, ananás, melón a mnoho ďalších. viac

VYSOKÝ OBSAH VITAMÍNU C V JEDNEJ KAPSULE 500 MG

Vitamín C, známy aj ako kyselina askorbová, je vo vode rozpustný vitamín a látka mimoriadne dôležitá pre správne fungovanie nášho tela. Bohužiaľ, telo si nedokáže vitamín C vyrobiť samo, a preto sme závislí od jeho dodávok zvonka, najčastejšie vo forme potravín alebo doplnkov stravy.

Vitamín C je tiež silný antioxidant a jeho dostatočné množstvo v tele musí byť súčasťou každého zdravého človeka. Bohatým zdrojom vitamínu C je najmä ovocie a zelenina: Acerola, granátové jablko, kivi, brokolica, citrusové plody, ananás, melón a mnoho ďalších.

Golden Nature vitamín C prispieva k:

Na normálnu funkciu imunitného systému
Zníženie miery únavy a vyčerpania
Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu
Prispieva k normálnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien a zubov

Golden Nature vitamín C obsahuje vysoké množstvo C v jednej 500 mg kapsule. 

Zloženie v jednej kapsule:

Vitamín C 500 mg (625 % RHP - referenčnej hodnoty príjmu)

Priehľadná želatínová kapsula (hovädzia želatína)

Obsah balenia: 3 x 100 cps 

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu raz denne s dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia:

Doplnok stravy s vitamínom C. Tento doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 1 kapsula. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.