Golden Nature Koenzým Q10 100 mg softgel 100 cps.

Cena
22,53 €

Značka
Golden Nature

Kód produktu
26657

Skladom
ks

Koenzým Q10 je telu vlastná látka, ktorú si telo dokáže vytvoriť prirodzenými procesmi. Koenzým Q10 alebo ubichinón, skrátene CoQ, je pre nás mimoriadne dôležitá látka, pretože je prítomná takmer vo všetkých bunkách, kde pomáha vytvárať a spracovávať energiu dôležitú pre správne fungovanie orgánov. Koenzým Q10 sa často označuje ako vitamín Q, pretože je zložením, štruktúrou a funkciou veľmi podobný vitamínom, pričom najbližší je vitamín K. viac

Golden Nature Koenzým Q10 100 mg softgel 100 cps.

KOENZÝM Q10 GOLDEN NATURE VO VYSOKEJ DÁVKE 100 MG V LEPŠIE VSTREBATEĽNEJ OLEJOVEJ FORME.

 

Koenzým Q10 je telu vlastná látka, ktorú si telo dokáže vytvoriť prirodzenými procesmi. Koenzým Q10 alebo ubichinón, skrátene CoQ, je pre nás mimoriadne dôležitá látka, pretože je prítomná takmer vo všetkých bunkách, kde pomáha vytvárať a spracovávať energiu dôležitú pre správne fungovanie orgánov. Koenzým Q10 sa často označuje ako vitamín Q, pretože je zložením, štruktúrou a funkciou veľmi podobný vitamínom, najbližšie vitamínu K. Podobne ako mnoho iných látok, aj koenzýmu Q10 s vekom v tele ubúda, a preto by sa jeho príjem približne od 40. roku života nemal podceňovať.

 

Koenzým Q10 sa najčastejšie nachádza v živočíšnych produktoch, konkrétne v hovädzom mäse, vnútornostiach a sardinkách. Nachádza sa aj v rastlinných produktoch, ale v menšej miere a v menej vstrebateľnej forme. Koenzým Q10 sa nachádza v brokolici, olivovom oleji, špenáte, kukurici a arašidoch. Výživové doplnky s obsahom koenzýmu môžu byť vhodnou alternatívou suplementácie, je však potrebné starostlivo vyberať len tie kvalitné so zmysluplným zložením.

 

Koenzým Q10 podporuje:

 

Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
Podporuje normálnu funkciu srdca
Podporuje udržiavanie normálneho stavu zubov a ďasien
Podporuje fyzickú výkonnosť

 

Prečo si vybrať Golden Nature Koenzým Q10 100 mg softgel?

Koenzým Q10 Golden Nature je vhodným doplnkom stravy pre jednotlivcov, ktorí hľadajú kvalitný produkt, ktorý je účinný pri liečbe. Jedna kapsula obsahuje 100 mg čistého koenzýmu Q10, ktorý je rozpustený v sójovom oleji, aby bola jeho dostupnosť čo najvyššia. Koenzým Q10 Golden Nature sa nachádza v malých červených kapsulách, ktoré sa ľahko prehĺtajú, aby bolo jeho užívanie čo najpohodlnejšie. Koenzým Q10 je látka rozpustná v tukoch, preto je veľmi dôležité, aby sa rozpúšťal aj v tukoch. Práškové formy koenzýmu Q10 sú lacnejšou alternatívou, ale s oveľa nižšou absorpciou, a teda nižším účinkom.

 

Zloženie v jednej kapsule:

 

Koenzým Q10 - 100 mg
Koenzým Q10, sójový olej, lecitín.
Zloženie obalu kapsúl: Želatína, glycerín, voda, oxid železitý

 

Obsah balenia: 

100 cps.

 

Odporúčané dávkovanie.

 

Upozornenia:

Doplnok stravy s koenzýmom q10. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 1 kapsula. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.