Golden Nature Kyselina hyalurónová + rybí kolagén + vit. C 100 cps.

Cena
36,90 €

Značka
Golden Nature

Kód produktu
26428

Skladom
ks

Kyselina hyalurónová Golden Nature je tiež obohatená o hydrolyzovaný rybí kolagén typu I, ktorý dokonale dopĺňa kyselinu a podporuje kvalitu pleti. Ďalším bonusom tohto výrobku sú pridané vitamíny A, biotín a vitamín C. Prítomný vitamín C podporuje lepšie vstrebávanie a samotnú syntézu kolagénu. viac

Golden Nature Kyselina hyalurónová + rybí kolagén + vit. C 100 cps.

ZLATÁ PRÍRODNÁ KYSELINA HYALURÓNOVÁ S VYSOKÝM OBSAHOM 300 MG V JEDNEJ KAPSULE NAVYŠE OBOHATENÁ O RYBÍ KOLAGÉN, VITAMÍN A, BIOTÍN A VITAMÍN C.

 

Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, ktorá spolu s kolagénom a elastínom tvorí základ spojivového tkaniva. Kyselina hyalurónová sa nachádza nielen v koži, ale aj v kĺboch (konkrétne v synoviálnej tekutine) a v očnom sklovci. Jeho hlavnou a nepochybne najdôležitejšou funkciou je schopnosť viazať veľké množstvo vody, dokonca až 1000-násobok svojej vlastnej hmotnosti.

 

Túto kyselinu možno rozdeliť na tri základné typy:

 

nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (vhodná na vnútorné použitie) - molekulová hmotnosť viac ako 400 kDa
kyselina hyalurónová so strednou molekulovou hmotnosťou (vhodná na vnútorné použitie) - molekulová hmotnosť viac ako 1000 kDa
Kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou (vhodná na vonkajšie použitie) - molekulová hmotnosť viac ako 1800 kDa

 

Kyselina hyalurónová je na čele účinných látok v kozmetickom priemysle, kde sa pridáva do rôznych krémov, masiek, gélov a iných výrobkov. V kozmetických prípravkoch nájdeme kyselinu hyalurónovú väčšinou v stredne alebo vysokomolekulárnej forme. Tento typ kyseliny nepreniká do hlbších vrstiev pokožky a hydratuje ju zvonka. Pokiaľ ide o kyselinu hyalurónovú na vnútorné použitie, odporúča sa nízkomolekulárny typ, pretože veľkosť molekúl je dostatočne malá na to, aby prenikli do tkanív, a tak lepšie hydratovali pokožku zvnútra.

 

Kyselina hyalurónová Golden Nature je nízkomolekulárny typ s molekulovou hmotnosťou 500 - 700 kDa. Podľa najnovších vedeckých poznatkov je tento typ kyseliny hyalurónovej najvhodnejší a najúčinnejší na vnútorné použitie.

 

Prečo si vybrať Golden Nature kyselinu hyalurónovú s rybím kolagénom?

Kyselina hyalurónová Golden Nature je tiež obohatená o hydrolyzovaný rybí kolagén typu I, ktorý dokonale dopĺňa kyselinu a podporuje kvalitu pleti. Ďalším bonusom tohto výrobku sú pridané vitamíny A, biotín a vitamín C. Prítomný vitamín C podporuje lepšie vstrebávanie a samotnú syntézu kolagénu. Kyselina hyalurónová Golden Nature s pridaným rybím kolagénom, vitamínom A, biotínom a vitamínom C je prémiový produkt vhodný najmä pre ženy, ktoré si chcú udržať mladistvú, pružnú a dostatočne hydratovanú pleť. Ako bonus používame rastlinné hypromelózové kapsuly, ktoré sú vhodné aj pre vegánov.

 

Zložky v jednej kapsule:

 

Kyselina hyalurónová - 300 mg
Hydrolyzovaný rybí kolagén - 300 mg
Vitamín A 800 ug - (100% RHP - referenčná hodnota príjmu)
Vitamín B7 (biotín) 150 μg - (300 % RHP - referenčnej hodnoty príjmu)
Vitamín C 50 mg - (62,5 % RHP - referenčná hodnota príjmu)
Priehľadná rastlinná kapsula (vhodná pre vegánov)

 

Obsah balenia:

 100 cps.

 

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsuly raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

 

Upozornenia:

Doplnok stravy s vitamínom C, biotínom a vitamínom A. Tento doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 2 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.