Golden Nature Selén Lalmin® 100 cps.

Cena
10,22 €

Značka
Golden Nature

Kód produktu
26435

Skladom
ks

Golden Nature Selén Lalmin® vyniká najmä svojím zložením, v ktorom je selén viazaný na neaktívny komplex kvasiniek. Minerálne a vitamínové kvasnice Lalmin® sú celozrnné fermentované neaktívne kvasnice ( Saccharomyces cerevisiae ) so štandardizovaným podielom účinnej látky (v našom prípade selénu). Golden Nature Selenium Lalmin® obsahuje 55 μg v jednej dávke/kapsule, čo zodpovedá 100 % referenčnej hodnoty príjmu tohto stopového prvku a vďaka patentovanej forme Lalminu® zabezpečuje vysokú vstrebateľnosť a využiteľnosť. To všetko v rastlinnej kapsule z hypromelózy, takže konečný produkt je vhodný aj pre vegánov. viac

Golden Nature Selén Lalmin® 100 cps.
ZLATÝ PRÍRODNÝ SELÉN JE PATENTOVANÁ ZMES SELÉNU A KVASINKOVÉHO KOMPLEXU LALMIN®, KTORÁ ZABEZPEČUJE VYSOKÚ BIOLOGICKÚ DOSTUPNOSŤ.

 

Selén sa zaraďuje medzi stopové prvky, čo sú látky obsiahnuté v našom tele v stopových množstvách, aj keď sú tieto účinné látky obsiahnuté v minimálnom množstve, o to väčší je ich význam a dostatočná koncentrácia, ktorá je kľúčová pre správne fungovanie viacerých procesov v našom tele. Selén je základný prvok, ktorý naše telo nedokáže samo syntetizovať/vyrábať, preto sme závislí od jeho prísunu z potravy alebo doplnkov.

 

Selén ako taký sa najčastejšie nachádza v rôznych druhoch orechov (najviac ho je v para orechoch), morských plodoch, vajciach, semenách, črevách a ďalších.

 

Na dostatočné doplnenie selénu je preto potrebné dodržiavať pestrú a bohatú stravu alebo zvoliť vhodný doplnok stravy s obsahom selénu - Golden Nature Selenium Lalmin®.

 

Prečo si vybrať Golden Nature Selenium Lalmin®?
Golden Nature Selenium Lalmin® vyniká najmä svojím zložením, v ktorom je selén viazaný na neaktívny komplex kvasiniek. Minerálne a vitamínové kvasnice Lalmin® sú celozrnné fermentované neaktívne kvasnice ( Saccharomyces cerevisiae ) so štandardizovaným podielom účinnej látky (v našom prípade selénu). Golden Nature Selenium Lalmin® obsahuje 55 μg v jednej dávke/kapsule, čo zodpovedá 100 % referenčnej hodnoty príjmu tohto stopového prvku a vďaka patentovanej forme Lalminu® zabezpečuje vysokú vstrebateľnosť a využiteľnosť.  To všetko v rastlinnej kapsule z hypromelózy, takže konečný produkt je vhodný aj pre vegánov.

 

Čo dokáže selén v našom tele:

 

Prispieva k normálnej spermatogenéze
Prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Prispieva k normálnej funkcii štítnej žľazy
Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov
 

Viac informácií o Selenium nájdete na našom blogu:

 

https://www.doplnvitamin.cz/clanky/selen-a-jeho-vyznam-v-organismu/
https://www.doplnvitamin.cz/clanky/selen-a-jeho-formy-proc-zvolit-organickou/
 

 

Zloženie v jednej kapsule:

 

Selén - 55 μg, (100% RHP - referenčná hodnota príjmu)
(Lalmin®Se2000 - neaktívny kvasinkový komplex)
Plnidlo: ryžová múka
Priehľadná rastlinná kapsula (vhodná pre vegánov)
 

Obsah balenia: 100 cps 

 

Odporúčané dávkovanie: užívajte 1-2 kapsule raz denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

 

Upozornenia:

Výživový doplnok s obsahom selénu. Tento doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 2 kapsuly. Nevhodné na kombináciu s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Vyrobené v Českej republike.