Majuli - Cholín komplex na podporu pečene 696 mg 60 kapsúl - VEGAN

Cena
13,45 €

Značka
Majuli

Kód produktu
4783

Momentálně nedostupné Sledovať dostupnosť

Výživový doplnok | Pečeň je jedným z našich najdôležitejších orgánov - zbavuje nás všetkých škodlivín. Tento doplnok stravy s cholínom, kyselinou alfa-lipoovou, N-acetylcysteínom a kombináciou rastlinných látok pomáha udržiavať normálnu funkciu pečene. viac

Pečeň je jedným z našich najdôležitejších orgánov, a preto by sme sa o ňu mali správne starať. Bez správne fungujúcej pečene a jej enzýmov nemôžu prebiehať mnohé metabolické funkcie, detoxikácia alebo vylučovacie a zásobné funkcie. Preto máme špeciálne navrhnutý doplnok stravy s cholínom, kyselinou alfa-lipoovou, N-acetylcysteínom a kombináciou rastlinných látok, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej funkcie pečene. Bude vám užitočná nielen pri detoxikačnej kúre, ale aj ako preventívne opatrenie alebo v období, keď užívate lieky, ktoré sú pre pečeň škodlivé - niektoré antibiotiká, statíny alebo lieky proti bolesti.

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV A VEGÁNOV

60 kapsúl

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 2 kapsuly denne s jedlom a vodou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
Dve kapsuly zvyčajne poskytujú:
Cholín 82,5 mg
Kyselina alfa-lipoová 20 mg
Kurkuma 100 mg
Starší cesnak 100 mg
Zázvor 20 mg
Červená repa 500 mg (z extraktu 10:1 a celého koreňa)
Sladké drievko 160 mg (z extraktu koreňa 4:1 40 mg)
N-acetyl cysteín 40 mg
Petržlen 200 mg
Kajenské korenie 60 mg
Fenikel 60 mg
Chlorella 50 mg

Zložky
Cholín DL bitartrát, petržlenová vňať, hydroxypropylmetylcelulózový obal kapsuly, staršia cesnaková cibuľka, dlhý oddenok kurkumy (kurkuma), prášok z červenej repy, plod kajenského korenia, semeno feniklu, chlorella, extrakt z červenej repy, extrakt z koreňa sladkého drievka (deskvamovaný), N-acetylcysteín, kyselina alfa-lipoová, koreň zázvoru.

Oznámenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.