Majuli - Glukosamín sulfát 2KCL 1 500 mg 60 tabliet

-25%
Cena
8,54 €

Pôvodná cena
11,38 €

Ušetríte
25% (2,84 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4257

Skladom
ks

1 tableta zvyčajne poskytuje
Glukosamín 888 mg
poskytuje
- Glukozamín sulfát 1131 mg
- Glukosamín sulfát 2KCL 1500mg viac

Výživový doplnok obsahujúci glukozamín

1500 mg x 60 tabliet

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 1 tabletu denne s vodou a jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
1 tableta zvyčajne poskytuje
Glukosamín 888 mg
Poskytuje
- Glukozamín sulfát 1131 mg
- Glukosamín sulfát 2KCL 1500mg

Zložky
Glukozamín sulfát 2KCL (kôrovec), povidón, obal tablety (farbivo: oxid titaničitý, zahusťovadlo: Hypromelóza a polydextróza, želírujúce látky: polyvinylalkohol a polyetylénglykol, protihrudkujúca látka: (polyetylénglykol), objemové činidlo: mastenec (polyetylénglykol) Mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: mastenec, mastenec: (stearan horečnatý, oxid kremičitý), sodná soľ karboxymetylcelulózy.

Upozornenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Nevhodné pre vegánov a vegetariánov (kôrovce).