Majuli - Imunitná podpora Prémiový včelí komplex 1707 mg 60 kapsúl

-25% Novinka
Cena
13,03 €

Pôvodná cena
17,38 €

Ušetríte
25% (4,35 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4769

Skladom
ks

Doplnok stravy | Jedinečný doplnok stravy s včelími produktmi. Obsahuje zmes manuka medu, včelieho peľu a materskej kašičky. Všetko v kombinácii s vitamínmi a minerálmi na podporu zdravej funkcie imunitného systému. viac

Majuli Premium Bee Complex je jedinečná zmes manuka medu, včelieho peľu, koreňa zázvoru a materskej kašičky v kombinácii so základnými vitamínmi a minerálmi na podporu zdravej funkcie imunitného systému. Manukový med bol vybraný pre svoje jedinečné vlastnosti. Podľa dostupných štúdií má pozoruhodné antibakteriálne vlastnosti a samotná manuka - ker s bielymi alebo ružovými kvitnúcimi kvetmi je príbuzná známeho čajovníka. 

Toto "tekuté zlato" v podobe pohára s 1 kg manuka medu dnes stojí v prepočte až 1 500 - 4 000 Kč. To samo o sebe svedčí o jedinečnosti tohto včelieho produktu. 

K dispozícii sú niektoré zdravotné tvrdenia schválené EFSA:
 
Obsahuje meď, železo, selén, zinok, kyselinu listovú, vitamíny C, B12, B6 a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. 

Okrem toho vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas a po intenzívnom fyzickom výkone, ak sa užíva v dávke 200 mg (navyše k odporúčanej dennej dávke), čo robí tento produkt skvelým doplnkom každého cvičebného programu.  

Meď, selén, vitamín C, vitamín E a zinok sú antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom. 

Foláty, železo, niacín, kyselina pantoténová, vitamíny B12, B6 a vitamín C prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. 

Meď, železo, niacín, kyselina pantoténová, tiamín, vitamíny B12, B6 a vitamín C prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. 

Vhodné pre vegetariánov. 

Doplnok stravy

60 kapsúl

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto výrobné postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobku. Robíme viac, ako sa od nás vyžaduje, aby sme vám zabezpečili trvale vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 2 kapsuly denne s vodou a jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
2 kapsule zvyčajne poskytujú:
D3 25 µg 1000iu (500% NRV*).
Vitamín E 12 mg a-TE (100 % NRV*)
Vitamín C 225 mg (281 % NRV*)
Tiamín 2 mg (182 % NRV*)
Riboflavín 2 mg (143 % NRV*)
Niacín (vitamín B3) 16 mg NE (100 % NRV*)
Vitamín B6 1,5 mg (107 % NRV*)
Kyselina listová 200 µg (100% NRV*)
Vitamín B12 2,5 µg (100% NRV*)
Kyselina pantoténová (vitamín B5) 6 mg (100% NRV*)
Železo 14 mg (100 % NRV*)
Zinok 20 mg (200 % NRV*)
Meď 1mg (100% NRV*)
Selén 100 µg (182% NRV*)
Výťažok z čerešne aceroly 105 mg
Včelí propolis 1000 mg ekvivalentu celého propolisu
- 200 mg extraktu
Manukový med 150 mg
Materská kašička 500 mg ekvivalent celej materskej kašičky
- 100 mg extraktu Koreň zázvoru 100 mg
Citrusové bioflavanoidy 60 mg
Baza čierna 1000 mg ekvivalent celej bazy čiernej
zo 100 mg extraktu Trans-Resveratrol 50 mg Včelí peľ 150 mg ekvivalent celého peľu - z 30 mg extraktu

*NRV = referenčná hodnota živín

Zložky
Lyofilizovaný prášok z čerešne Acerola (extrakt z čerešne Acerola, maltodextrín, kyselina askorbová), obal kapsuly hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt z včelieho propolisu, vitamín C (ako kyselina askorbová), manuka med, extrakt z materskej kašičky, Prášok z koreňa zázvoru, citrusové bioflavanoidy, extrakt z bazy čiernej, glycinát zinočnatý, prípravok bisglycinátu železa (L-glycín, feronyl, kyselina citrónová, oxid kremičitý), trans-resveratrol, včelí peľ, prípravok selénu: (L-selenometionín, mikrokryštalická celulóza), vitamín E (ako D-alfa-tokoferol-sukcinát), vitamín D Prep (cholekalciferol, sacharóza, modifikovaný škrob, maltodextrín), kyselina pantoténová (ako D-pantotenát vápenatý), citrát meďnatý, tiamín (ako hydrochlorid), niacín (ako nikotínamid), riboflavín, vitamín B6 (ako pyridoxín hydrochlorid), kyselina listová, vitamín B12 (ako kyanokobalamín), maltodextrín.

Oznámenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa používať tehotným a dojčiacim ženám. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Nevhodné pre vegánov. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.