Majuli - Komplex morských rias 1 000 mg 100 kapsúl - VEGAN

-25%
Cena
14,35 €

Pôvodná cena
19,13 €

Ušetríte
25% (4,78 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4448

Skladom
ks

Výživový doplnok | Komplex morských rias v zložení Asco-phyllum Nodosum (Kelp), Spirulina a Chlorella, ktoré prinášajú množstvo antioxidačných alebo čistiacich vlastností. Doplnené o ashwagandhu, kajenské korenie a listy zeleného čaju. viac

Morské a sladkovodné riasy a morské riasy majú často mnoho zaujímavých zdravotných účinkov a predstavujú vysoko koncentrovaný zdroj živín v dobre využiteľnej forme. Mnohí odborníci tvrdia, že morské riasy sú najzdravšou zeleninou vôbec. Najvýznamnejšie riasy sú spirulina, chlorella a chaluha (Asco-phyllum Nodosum). Všetky tri druhy sa nachádzajú v tomto komplexe morských rias, ku ktorému sme pridali listy zeleného čaju, kajenské korenie, ashwagandhu a artičok.

Inštrukcie
Dospelí užívajú 1-2 kapsuly denne s vodou a jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
Organická morská riasa Asco-phyllum Nodosum ako PureSea®, plnidlo: organická hnedá ryža, hydroxypropylmetylcelulóza v obale kapsule, organická spirulina (siričitany), organický list artičoku, organická chlorella (siričitany), organický zelený čaj, organická ashwagandha, organické kajenské korenie.

Oznámenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa používať tehotným alebo dojčiacim ženám. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Informácie o výrobku
1 kapsula zvyčajne poskytuje
Organické morské riasy ako PureSea® 300 mg
poskytuje 192 µg jódu (128% NRV*)
Spirulina 50 mg
Artičok 50 mg
Chlorella 50 mg
Listy zeleného čaju 50 mg
Ashwagandha 50 mg
Kajenské korenie 40 mg