Majuli - Komplex na podporu očí 2209 mg 60 kapsúl - VEGAN

-25% Novinka
Cena
16,37 €

Pôvodná cena
21,83 €

Ušetríte
25% (5,46 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4745

Skladom
ks

Výživový doplnok | Zrak je najdôležitejší zmysel, ktorý máme. Môžete ju podporiť správnou výživou. Vyskúšajte čučoriedky, borovú kôru, luteín a zeaxantín v kombinácii s podpornými vitamínmi a minerálmi. viac

Ochrana vlastného zraku je jednou z najdôležitejších vecí v našom živote. Aby ste dobre videli, vaše oči potrebujú správnu výživu. Môžete im to dopriať s naším výživovým doplnkom na podporu zraku, ktorý obsahuje špeciálne, úplne prirodzene získané luteín a zeaxantín (Lutemax) - žltooranžové rastlinné farbivá známe ako karotenoidy, ktoré sa zhromažďujú najmä v sietnici oka. K tomu sme pridali extrakt z čučoriedok, borovicovú kôru a kľúčové vitamíny a minerály.

K dispozícii sú zdravotné tvrdenia schválené EFSA:

- Zinok prispieva k udržaniu normálneho videnia.
- Vitamíny C a E a minerály zinok a meď sú antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.
- Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ciev.

Lutemax 
Ocenený a celosvetovo uznávaný Lutemax 2020 je prírodný extrakt z nechtíka lekárskeho, ktorý poskytuje všetky tri makulárne karotenoidy - luteín a zvýšené množstvo oboch izomérov zeaxantínu (RR-a RS [meso]-zeaxantín) - v rovnakom pomere 5:1, aký sa nachádza v prírode. 

60 kapsúl

Doplnok stravy

Vhodné pre vegetariánov a vegánov

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 1 kapsulu denne s vodou a jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
1 kapsula zvyčajne poskytuje:
Vitamín E 6 mg a-TE (50% NRV*)
Vitamín C 80 mg (100 % NRV*)
Zinok 10 mg (100 % NRV*)
Meď 0,5 mg (50% NRV*)
Výťažok z čučoriedok 600 mg celých bobúľ
- 150 mg extraktu
Extrakt z borovicovej kôry: 1500 mg ekvivalentu celej kôry
- na 100 mg extraktu
- poskytuje proantokyanadíny 95 mg
Luteín 10 mg
Zeaxantín 2 mg

*NRV = referenčná hodnota EÚ pre živiny

Zložky
Extrakt z plodov čučoriedky, objemové činidlo maltodextrín, extrakt z kôry borovice, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), vitamín C (kyselina askorbová), luteín a zeaxantín v guľôčkach (extrakt z nechtíka lekárskeho, celulózová guma, škrob, prírodné tokoferoly, sacharóza, askorbylpalmitát, askorbát sodný, mastenec ako Lutemax 20: 20), citrát zinočnatý, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, vitamín E (kyselina D-alfa-tokoferolová), citrát meďnatý.

Oznámenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.