Majuli - Komplex pre rovnováhu vody pre ženy 417 mg 90 kapsúl - VEGAN

Cena
15,55 €

Značka
Majuli

Kód produktu
4813

Skladom
ks

Výživový doplnok | Komplex pre rovnováhu vody v tele. Využíva starostlivo premyslenú kombináciu rastlinných zložiek, horčíka a vitamínu B6. Navrhnuté predovšetkým pre potreby ženského tela. viac

Vedeli ste, že naše telo stráca 1,8 až 2,3 litra vody denne? K tomu dochádza v dôsledku dýchania, cez pokožku a prirodzeným vylučovaním. Niet divu, že rovnováha vody v tele a pitný režim sú také dôležité, aby telo správne fungovalo a čelilo všetkým nástrahám. Niektorí z nás majú problémy s vodnou bilanciou. Tento problém môže trápiť najmä ženy. Okrem odporúčania dostatočne piť je tu náš špeciálne navrhnutý doplnok stravy na podporu vodnej rovnováhy. Prípravok pre ženy využíva kombináciu rastlinných látok, horčíka a vitamínu B6.

EFSA schválil niektoré zdravotné tvrdenia:

- Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.
- Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov.
- Vitamín B6 a horčík prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV A VEGÁNOV 

Doplnok stravy

90 kapsúl

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 3 kapsuly denne s vodou a jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
Typické hodnoty pre 3 kapsule:
Vitamín B6 36 mg (2571 % NRV*)
Horčík 89 mg (24 % NRV*)
Alfalfa 255 mg
Zázvor 150 mg
Zeler 120 mg
Čerešňa Montmorency 120 mg celej čerešne zodpovedá 12 mg extraktu
Kelp 120 mg
Petržlen 120 mg
Citrón 120 mg
Žerucha 120 mg

*NRV = referenčná hodnota živín.

Zložky
Citrát horečnatý, obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza, lucerna, lyofilizovaný zázvorový prášok, zelerové semeno, morské riasy, petržlen, žerucha, prášok z citrónovej šťavy (maltodextrín), vitamín B6 ako pyridoxín hydrochlorid, extrakt z čerešní Montmorency.

Upozornenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa používať tehotným a dojčiacim ženám. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.