Majuli - komplex pre vlasy, pokožku a nechty 343 mg 90 kapsúl - VEGAN

Cena
18,50 €

Značka
Majuli

Kód produktu
4752

Skladom
ks

Výživový doplnok | Hair, Skin & Nail Support obsahuje širokú zmes aminokyselín, vitamínov a minerálov spolu s kyselinou hyalurónovou. Zabezpečuje správnu tvorbu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre zdravé vlasy, pokožku a nechty. viac

Hair, Skin & Nail Support je výživový doplnok plný vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktorý sa zameriava predovšetkým na vlasy, nechty a pokožku. Obsiahnuté živiny prispievajú k udržaniu ich normálneho stavu a k tvorbe kolagénu - bielkoviny, ktorá tvorí stavebný prvok všetkých spojivových tkanív. Vedeli ste, že kvalita našich vlasov, pokožky a nechtov odráža celkovú pohodu a stav nášho tela? S komplexom Majuli Hair, Skin and Nail Complex môžete ostatným ukázať, že na vašej pohode záleží.

- Biotín, selén, zinok, jód, niacín, riboflavín a vitamín A prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky. 
- Biotín, zinok a selén prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov. 
- Meď prispieva k normálnej pigmentácii vlasov a pokožky. 

Doplnok stravy

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV A VEGÁNOV

90 kapsúl 

Vyrobené v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobku, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobku.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 3 kapsuly denne s vodou a jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
3 kapsule zvyčajne poskytujú:
Vitamín A 800 µg RE (100% NRV)
Vitamín C (z kyseliny askorbovej a kolagénotvornej zlúčeniny*) 80 mg (100 % NRV).
Riboflavín 1,4 mg (100 % NRV)
Niacín 16 mg NE (100% NRV)
Biotín 50 µg (100% NRV)
Zinok 10 mg (100% NRV)
Meď 1mg (100% NRV)
Selén 55 µg (100% NRV)
Jód 150 µg (100% NRV)
- Morské riasy 15 mg
Kyselina hyalurónová 150 mg
Vegánska kolagénová zmes 120 mg, ktorá poskytuje:
- L-glycín 30 mg
- L-Prolin 19 mg
- L-hydroxyprolín 18 mg
- Kyselina L-glutámová 16 mg
- L-arginín 10 mg
- L-alanín 10 mg
- Vitamín C
Extrakt z prasličky 200 mg
- Poskytuje kremík 14 mg
Kokosová voda 50 mg
Avokádo 50 mg
Uhorka 50 mg
Kapusta 50 mg
Citrón 50 mg
Inozitol 200 mg

*NRV = referenčná hodnota živín

Zložky
Objemové činidlo z ryžových otrúb, obal kapsuly hydroxypropylmetylcelulóza, výťažok zo stonky prasličky, myoinozitol, vegánska kyselina hyalurónová, kolagén budujúca zložka: (L-glycín, L-prolín, L-hydroxyprolín, kyselina L-glutámová, L-arginín, L-alanín, vitamín C ako kyselina askorbová, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý), kokosová voda v prášku, vitamín C ako kyselina askorbová, citrónový prášok, uhorkový prášok, avokádový prášok, kapusta v prášku, glycinát zinočnatý (ryža), maltodextrín, niacín ako nikotínamid, morské riasy (mäkkýše, kôrovce, ryby), protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý, prípravok selénu (mikrokryštalická celulóza, selénometionín), prípravok vitamínu A (arabská guma, maltodextrín, sacharóza, retinol acetát, rastlinný olej, tokoferoly, askorbát sodný, oxid kremičitý), glukonát meďnatý, riboflavín, d-biotín.

Upozornenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.