Majuli - komplex tráviacich enzýmov 460 mg 90 kapsúl - VEGAN

-25% Novinka
Cena
13,94 €

Pôvodná cena
18,59 €

Ušetríte
25% (4,65 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4738

Skladom
ks

Výživový doplnok obsahujúci enzýmy bromelaín, papaín, proteázu, amylázu, lipázu a kulinárske rastlinné látky v obale kapsuly s oneskoreným uvoľňovaním, ktorý pomáha chrániť zložky pred pôsobením žalúdočnej kyseliny, aby sa mohli dostať a uvoľniť ďalej do tráviaceho traktu, kde sú potrebné. viac

Výživový doplnok obsahujúci enzýmy bromelaín, papaín, proteázu, amylázu, lipázu a kulinárske rastlinné látky v balení kapsúl s oneskoreným uvoľňovaním, ktoré pomáha chrániť zložky pred pôsobením žalúdočných kyselín, aby sa mohli dostať a uvoľniť ďalej do tráviaceho traktu, kde sú potrebné. 

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV A VEGÁNOV

90 kapsúl

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.


Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 1-2 kapsuly s každým hlavným jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte na prázdny žalúdok.

Zložky
1 kapsula zvyčajne poskytuje:
Betaín hydrochlorid 100 mg
Bromelaín
90 GDU papaínu 100 000 USP
Proteáza 250 HUT
Amyláza 2250 SKB
Lipáza 200 FIP
Jablčný ocot 300 mg (celý ekvivalent)
- z extraktu 30mg
Kmín 10 mg
Kurkuma 10 mg
Mäta pieporná 10 mg
Zázvor 10 mg
Fenikel 10 mg
Harmanček 10 mg

Zložky
Betaín hydrochlorid, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza, guma gellan), bromelaín, papaín (papája), proteáza, amyláza (kukuričný maltodextrín), lipáza, maltodextrín, extrakt z jablčného octu, rasca, kvet harmančeka, semeno feniklu, koreň zázvoru, list mäty piepornej, koreň kurkumy.

Upozornenie
Ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom, pred užívaním doplnkov stravy sa vždy poraďte so svojím lekárom. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte uvedenú dávku.