Majuli - L-Glutamín 500 mg 90 kapsúl - VEGAN

Cena
10,07 €

Značka
Majuli

Kód produktu
4288

Skladom
ks

Výživový doplnok | L-glutamín je dôležitá aminokyselina - stavebný prvok bielkovín. Počas určitých období, keď je telo vystavené stresu, nedokáže vytvoriť dostatok glutamínu. Ste aktívni a prežívate náročné obdobie? Potom môžeme len odporučiť doplnenie glutamínu. viac

L-glutamín je dôležitá aminokyselina - stavebný prvok bielkovín. Nazývame ho "podmienečne nevyhnutný", čo znamená, že telo si ho dokáže vytvoriť samo, ale v určitých obdobiach, keď je telo pod stresom, bojuje s infekciou alebo vynakladá vysoký výkon (napríklad pri športe), nedokáže vytvoriť dostatok glutamínu. Glutamín sa podieľa aj na viacerých ďalších dôležitých biologických procesoch v tele.
Štúdie ukazujú, že keď telo nemá dostatok glutamínu, okamžite reaguje spomalením regenerácie a negatívne ovplyvňuje imunitné funkcie. Skúma sa aj vplyv glutamínu na funkciu čriev a celkové zdravie tráviaceho traktu - prevencia nepriechodnosti čriev, tzv. Tieto informácie však nemožno prezentovať ako zdravotné tvrdenie.

500 mg x 90 kapsúl

Doplnok stravy

Vhodné pre vegetariánov a vegánov

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, takže vám môžeme zaručiť, že budete dostávať výrobky trvalo vysokej kvality.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 1-6 kapsúl denne s vodou. Najlepšie nalačno alebo s ľahkým sacharidovým občerstvením. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
Jedna kapsula zvyčajne poskytuje:
L-glutamín 500 mg

Zložky
L-glutamín, balenie kapsúl: Hydroxypropylmetylcelulóza.

Upozornenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.