Majuli - Methyl Folate Quatrefolic® 600 µg 90 kapsúl - VEGAN

Cena
14,71 €

Značka
Majuli

Kód produktu
4134

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Metylfoliát je biologicky aktívna forma kyseliny listovej - folátu. Štvormocná forma však posúva vstrebávanie na ešte vyššiu úroveň. viac

Foláty alebo kyselina listová - mimoriadne dôležitá látka pre ľudský organizmus. Bohužiaľ, niektoré genetické poruchy, ako napríklad mutácie v géne MTHFR (výskum ukázal, že takmer šesť z desiatich Európanov má túto mutáciu), bránia vstrebávaniu normálnej formy folátov. Preto sa uistite, že dostávate biologicky aktívnu štvormocnú formu, ktorá posúva vstrebávanie folátov na novú úroveň.

Ľudské telo si nedokáže vytvoriť zásoby folátov samo, preto je potrebný denný príjem folátov v prírodnej alebo umelej forme. Foláty majú mnoho účinkov na ľudské zdravie - prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, normálnej duševnej činnosti a pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie. Foláty sú dôležité aj pre syntézu aminokyselín a priamo súvisia s normálnou tvorbou krvi. 

Navrhované podávanie: Dospelí užívajú 1 kapsulu denne s vodou. Neprekračujte odporúčanú dávku.

Zloženie: 1 kapsula zvyčajne poskytuje:

Quatrefolic® provding:
- Kyselina listová ako kyselina 5-metyltetrahydrofolová 600 µg (300 % NRV*)
- Glukozamín 377 µg

*NRV = referenčná hodnota živín EÚ

Obsahuje: objemové činidlo: (6S)-5-metyltetrahydrofolát, Glukozamínová soľ (6S)-5-metyltetrahydrofolátu: (kyselina listová ako kyselina 5-metyltetrahydrofolová, glukozamín) ako Quatrefolic®.

Upozornenia: Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa pre deti. Doplnky výživy by ste nemali užívať ako náhradu pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.