Majuli - Morský kolagén Kyselina hyaluronová komplex 626 mg 60 kapsúl

Cena
14,10 €

Značka
Majuli

Kód produktu
3847

Skladom
ks

Doplnok stravy obsahujúci kolagén, kyselinu hyaluronovú, vitamíny a prírodné jód z morských rias. Informácie o niektorých zložkách nižšie. PureSea® Naticol® viac

Doplnok stravy obsahujúci kolagén, kyselinu hyaluronovú, vitamíny a prírodné jód z morských rias. Informácie o niektorých zložkách nižšie.

PureSea®

PureSea® je prírodný celozrnná organická mletá morská riasa, ktorá pochádza z nedotknutých morských jazier škótskych vonkajších Hebríd. Morské riasy sú vyrábané podľa udržateľných a vysoko kvalitných štandardov pomocou odlišných techník a technológií a sú akreditované odbornou porotou. Morské riasy sú prírodné, extrémne výživné a udržateľné celé jedlo.

Prečo PureSea®
Vedieť, odkiaľ morské riasy pochádzajú, ako sa zberajú a spracovávajú, so všetkými správnymi zárukami kvality, je zásadný pre to, aby ste zaistili konzistentné získanie požadovaného produktu. Systém kvality nášho dodávateľa je založený na desaťročiach skúseností so zberom morských rias, s odborným panelom pre meranie, sledovanie a neustále zlepšovanie bezpečnosti, kvality, sledovateľnosti, udržateľnosti a výskumu.

Patentovaný výrobný proces PureSea® je oveľa šetrnejší a má nižšie teploty v porovnaní s podobnými produktmi na trhu. V porovnaní s podobnými produktmi nezávislá analýza preukázala, že PureSea® je oveľa vyššia v kľúčových mierkach kvality.

Dodávka PureSea je navyše jediným dodávateľom morských rias akreditovaných spoločností SALSA a jedinečným spôsobom vykonáva overovanie DNA svojich morských rias na základe nezávislých a patentovaných techník extrakcie a analýzy DNA.

Naticol®

Naticol® je rybí kolagénový peptid typu I, vyrobený enzymatickou hydrolýzou. Je to zmes peptidov s rôznymi molekulovými hmotnosťami, vrátane niektorých dipeptidov a tripeptidov. Je vyrobený z rybej kože a šupín.

Použitie prípravku Naticol® v našom produkte má oproti iným zdrojom kolagénu nasledujúce výhody:

Biologická dostupnosť: Naticol® poskytuje vhodné aminokyseliny, ktoré tvoria kolagén v tele. Nízkomolekulárne hmotnosti umožňujú absorpciu do krvného obehu po trávenie.
Udržateľnosť: Naticol® sa vyrába z koží a šupín rýb, ktoré by sa inak pri filé vyradili.
Kvalita a sledovateľnosť: Naticol® sa vyrába v Európe podľa noriem ISO 9001 a ISO 22000.
Bezpečnosť: Iónová demineralizácia a filtrácia zaisťujú maximálnu čistotu a vysoký pomer kolagénu (98% - 99% na báze sušiny). Sterilizácia zaručuje nízke baktérie.

Niektoré údaje o zdravotnom stave schválené úradom EFSA:
- Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
- Jód a biotín prispievajú k udržaniu normálnej pokožky.
- Biotín prispieva k udržaniu normálnych vlasov.
- Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek a kože.
- Vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

Užívanie: Dospelí, užívajte 1 kapsulu denne, s jedlom a vodou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

1 kapsula zvyčajne poskytuje:
                                   % NRV *
Vitamín E 5mg a-TE 42%
Vitamín C 20mg 25%
Biotín 900 mikrogramov 1800%
Marine Collagen 500mg
Morské riasy (riasy) 50mg
Poskytovanie prírodného jódu 33 mikrogramov 22%
Kyselina hyalurónová 50mg
* NRV = nutričná referenčná hodnota

Zloženie: Marine Collagen Type 1 (ryby), kapsula: Hydroxypropylmetylcelulóza, kyselina hyalurónová (ako hyaluronát sodný), hebridské riasy Ascophyllum, vitamín C (ako kyselina askorbová), vitamín E (ako sukcinát kyseliny D-alfa tokoferolu (sója)) Biotin ( ako D-Biotín), plnivo: ryžové otruby.

Pokyny pre alergikov: Alergény pozri tučne "Zloženie". Hoci sa prijímajú prísne preventívne opatrenia, aby sa zabránilo akejkoľvek krížovej kontaminácii, je tento výrobok vyrábaný v zariadení, ktoré spracováva ďalšie materiály na báze alergií.

Upozornenie: Pred užitím doplnkov výživy sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Nemali by ste užívať doplnky ako náhradu pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre vegánov alebo vegetariánov.