Majuli - Podpora imunitného systému s beta glukánmi Wellmune® 170 mg 60 kapsúl - VEGAN

-25% Novinka
Cena
5,74 €

Pôvodná cena
7,65 €

Ušetríte
25% (1,91 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4776

Skladom
ks

Výživový doplnok | Špeciálny výživový komplex s Wellmune® beta glukánmi, ktoré sa od ostatných foriem beta glukánov líšia chemickou štruktúrou aj biologickou aktivitou. Tento doplnok obsahuje aj vitamíny C, D a zinok. viac

Beta glukány patria medzi najobľúbenejšie výživové doplnky. Sú to prírodné, prirodzene sa vyskytujúce polysacharidy. Ich kvalita a biologická dostupnosť sa však značne líši - niektoré vám jednoducho nemusia vôbec vyhovovať. Preto používame patentovanú zložku Wellmune®, vysoko purifikovaný bezlepkový beta glukán, ktorý sa prirodzene získava z bunkových stien pekárskych kvasníc (Saccharomyces cerevisiae). Tento patentovaný prírodný kvasinkový (1,3, 1,6 beta glukán) Wellmune® sa od ostatných foriem beta glukánov líši chemickou štruktúrou aj biologickou aktivitou. Navyše sme do beta glukánov Wellmune® pridali dôležité živiny na podporu imunity - vitamíny C, D a zinok. 

K dispozícii sú súvisiace zdravotné tvrdenia EFSA:

- Vitamíny C, D a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. 
- Vitamín C a zinok sú antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 
- Vitamín C tiež prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnemu metabolizmu dodávajúcemu energiu.

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV A VEGÁNOV

Doplnok stravy

60 kapsúl 

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú dve kapsuly denne s jedlom a vodou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
2 kapsule zvyčajne poskytujú:
Wellmune® 250 mg
- 1,3/1,6 beta glukán 172,5 mg
Vitamín D3 5 µg (100% NRV*)
Vitamín C 80 mg (100 % NRV*)
Zinok 10 mg (100% NRV*)

*NRV = referenčná hodnota EÚ pre živiny

Zložky
Objemové činidlo mikrokryštalická celulóza, beta glukány z pekárskych kvasníc (ako Wellmune®), obal kapsuly hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín C ako kyselina askorbová (hydroxypropylmetylcelulóza), dihydrát citrátu zinočnatého, protihrudkujúce látky: (stearan horečnatý, oxid kremičitý), prípravok vitamínu D (kukuričný sirup, arabská guma, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, oxid kremičitý, askorbát sodný, extrakt bohatý na tokoferol, cholekalciferol).

Upozornenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa používať tehotným a dojčiacim ženám. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.