Majuli - Psyllium 750 mg 90 kapsúl - VEGAN

-25%
Cena
9,73 €

Pôvodná cena
12,98 €

Ušetríte
25% (3,25 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4479

Skladom
ks

Lupiny psyllia pochádzajú zo semien rastliny Plantago ovata, známej aj ako psyllium blond.

Tento "telu priateľský" produkt je veľmi obľúbený u ľudí s nízkosacharidovou diétou a veľmi dobre funguje spolu s výživovými doplnkami so živými baktériami. viac

Lupiny psyllia pochádzajú zo semien rastliny Plantago ovata, známej aj ako psyllium blond.

Tento "telu priateľský" produkt je veľmi obľúbený u ľudí s nízkosacharidovou diétou a veľmi dobre funguje spolu s výživovými doplnkami so živými baktériami.

Lupiny psyllia 750 mg

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV A VEGÁNOV

Doplnok stravy

750 mg x 90 kapsúl

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s kódexom GMP. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 1-4 kapsuly denne, najlepšie s jedlom a dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
Jedna kapsula zvyčajne poskytuje
750 mg šupiek Psyllia

Zložky
Psyllium Husk (semená), obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza, tekutá zložka: difosforečnan vápenatý, protihrudkujúce látky: (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Oznámenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa používať tehotným a dojčiacim ženám. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.