Majuli - Resveratrol 150 mg 90 kapsúl - VEGAN

-25% Novinka
Cena
16,68 €

Pôvodná cena
22,24 €

Ušetríte
25% (5,56 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4554

Skladom
ks

Doplnok stravy | Resveratrol je populárna prírodná látka zo skupiny fytoalexínov, ktorá chráni rastliny - najmä víno - pred poškodením, ultrafialovým žiarením a hubami. Prispieva k normálnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému. viac

Resveratrol je prírodná zlúčenina, ktorá sa nachádza napríklad v červenom víne (v našom produkte pochádza z rastliny kuklík japonský - silný antioxidant). Ešte presnejšie - v doplnku Majuli nájdete trans-resveratrol, ktorý je pre telo biologicky dostupný a oveľa ľahšie sa vstrebáva.
Resveratrol patrí medzi fytoalexíny - látky, ktoré chránia rastliny pred poškodením, ultrafialovým žiarením a hubami. V súčasnosti je to mimoriadne populárna a široko študovaná zlúčenina.

A prečo sme si vybrali výťažok z čarovníka (Polygonum Cuspidatum)?
Pre porovnanie, priemerný pohár červeného vína poskytuje v najlepšom prípade asi 1 mg resveratrolu, zatiaľ čo hrsť arašidov poskytuje asi 73 µg resveratrolu. Kapsuly Resveratrol obsahujú 150 mg resveratrolu v každej. Mikrogramy (µg) sú 1000-krát menšie ako miligramy (mg).

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV ALEBO VEGÁNOV

Doplnok stravy

90 x 150 mg kapsúl

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 1-2 kapsuly denne, zapíjajú vodou a jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
Jedna kapsula zvyčajne poskytuje:
150 mg resveratrolu

Zložky
Trans-Resveratrol z extraktu Polygonum Cuspidatum, spojivo mikrokryštalická celulóza, obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Upozornenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.