Majuli - Saw palmetto 2500 mg 90 kapsúl - VEGAN

-25% Novinka
Cena
8,17 €

Pôvodná cena
10,90 €

Ušetríte
25% (2,73 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4585

Momentálně nedostupné Sledovať dostupnosť

Výživový doplnok | Extrakt z palmy Saw Palmetto, ktorá sa vyskytuje v Severnej Amerike a Západnej Indii. Dôležitý doplnok stravy najmä pre mužov, pretože pozitívne ovplyvňuje normálnu funkciu prostaty. viac

Saw palmetto (Serrenoa repens) je malá palma, ktorá sa vyskytuje v Severnej Amerike - najmä na slnečnej Floride a v Západnej Indii. Prirodzene obsahuje rôzne mastné kyseliny a steroly. Je to dôležitý doplnok stravy pre mužov - prispieva k normálnej funkcii prostaty, ale tento extrakt môžu využívať aj ženy - Serrenoa repens má pozitívny vplyv na funkcie reprodukčného systému. Plody Saw palmetto sa v tradičnej americkej medicíne už po stáročia používajú na liečbu problémov s prostatou a tiež ako afrodiziakum. Obe pohlavia určite poteší, že Serrenoa môže byť prospešná pre rast vlasov - štúdie naznačujú, že zrejme blokuje enzým, ktorý spôsobuje alebo urýchľuje vypadávanie vlasov.

Doplnok stravy

Vhodné pre vegetariánov a vegánov

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, aby sme mohli zaručiť trvalo vysokú kvalitu výrobkov.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 1 kapsulu denne s jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
1 kapsula zvyčajne poskytuje:
Saw Palmetto 2500 mg
- Extrakt 20:1 125 mg
- poskytuje 56,25 mg mastných kyselín

Zložky
Objemové činidlo múka z hnedej ryže, extrakt z plodov Saw Palmetto (maltodextrín), obal kapsuly hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC), stearan horečnatý.

Upozornenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa používať tehotným a dojčiacim ženám. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.