Majuli - Vitamín C 1000 mg 120 tabliet - VEGAN

-25% Novinka
Cena
7,56 €

Pôvodná cena
10,09 €

Ušetríte
25% (2,53 €)

Značka
Majuli

Kód produktu
4615

Skladom
ks

Doplnok stravy | Vitamín C alebo kyselina askorbová je jedným z najdôležitejších vitamínov pre celkové zdravie. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a je jedným z antioxidantov. viac

Vitamín C, známy aj ako kyselina askorbová, je vo vode rozpustná živina a predovšetkým vitamín, ktorý je absolútne nevyhnutný na udržanie nášho fyzického zdravia - bez neho by väčšina procesov v našom tele nemohla správne fungovať.  

Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému a tiež k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a pokožky. Podporuje normálnu funkciu nervového systému a prispieva k normálnej duševnej činnosti. Zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnemu energetickému metabolizmu.

Prirodzene ho nájdete v mnohých potravinách - v kapuste, šípkach, brokolici, ružičkovom keli, čiernych ríbezliach, červenej paprike, papáji a kivi, ale samozrejme aj v citrusových plodoch. Najpohodlnejším spôsobom, ako získať správnu dávku, je náš vitamín C Majuli, kde na vás v každej kapsule čaká 1000 mg "céčka".

Dostupné zdravotné tvrdenia EFSA
Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. 
Je to antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 
Vitamín C prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnemu energetickému metabolizmu. 

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, ciev, chrupaviek, ďasien, kože a zubov.
Vitamín C prispieva k normálnej funkcii nervového systému.
Vitamín C prispieva k normálnej duševnej činnosti
Vitamín C prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E
Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV A VEGÁNOV

Vitamín C 1000 mg 

120 poťahovaných tabliet

Doplnok stravy

Vyrobené v Spojenom kráľovstve v súlade s Kódexom správnej výrobnej praxe. Tieto postupy zabezpečujú dodržiavanie základných výrobných postupov a predpokladov potrebných pre kvalitu a bezpečnosť výrobkov, takže vám môžeme zaručiť, že budete dostávať výrobky trvalo vysokej kvality.

Odporúčané podávanie
Dospelí užívajú 1 tabletu denne s vodou a jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zložky
1 tableta zvyčajne poskytuje:
Vitamín C 1000 mg (1250 % NRV*)

* = referenčná hodnota živín

Zložky
Vitamín C (ako kyselina askorbová), objemové činidlo mikrokryštalická celulóza, spevňujúce látky (hydroxypropylmetylcelulóza, glycerín, karnaubský vosk), protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Oznámenie
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa používať tehotným a dojčiacim ženám. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.