Majuli - Zelený čaj Matcha 500 mg 60 kapsúl - VEGAN

Cena
12,60 €

Značka
Majuli

Kód produktu
3892

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Japonská legenda medzi zelenými čajmi a jeden z najzdravších zelených čajov vôbec. Prinášame matchu ako extrakt v doplnku stravy, ktorý priaznivo pôsobí na duševný stav, výkonnosť a koncentráciu. viac

Existuje mnoho druhov zeleného čaju, ale hovorí sa, že medzi nimi je len jeden kráľ - a ten sa nachádza v Japonsku. Matcha (matcha) je v skutočnosti 100 % zelený čaj, ktorý sa získava zo sušenej dužiny najmladších lístkov čajovníka, ktorá sa rozomelie na jemný prášok. Pred zberom matcha sa čajové kríky zakryjú. Výsledkom je nielen vyššia produkcia chlorofylu, ale aj zachovanie mnohých výživových výhod a antioxidačných schopností.

Matcha je čaj bohatý najmä na polyfenoly a katechín, ktorý sa v našom výživovom doplnku extrahuje do účinného a ľahko dostupného komplexu, ktorý má antioxidačné vlastnosti, priaznivo pôsobí na duševný stav, výkonnosť, koncentráciu a prispieva aj k normálnej činnosti srdca a normálnej hladine cholesterolu.

Smery:
Dospelí užívajú 1-2 kapsuly denne s jedlom a vodou. Neprekračujte odporúčanú dávku.  

Informácie o výrobku: 
1 kapsula zvyčajne poskytuje: 

Zelený čaj Matcha 500 mg 

Zloženie:
Matcha Green Tea Leaf & Bud, obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza. 

Varovanie:         
Pred užívaním výživových doplnkov sa vždy poraďte so svojím lekárom, najmä ak užívate lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky by sa nemali užívať ako náhrada pestrej vyváženej stravy alebo zdravého životného štýlu.  Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.