Swedish Nutra - COLLAGEN 5000 BOVINE 500 ml

-49%
Cena
13,77 €

Štandardná cena
27,05 €

Ušetríte
49% (13,28 €)

Značka

Kód produktu
33720

Skladom
ks

Kolagén 5000 Pure Peptide od spoločnosti Swedish Nutra je prírodný tekutý doplnok s príchuťou bobuľového ovocia s bohatým a silným proteínom zloženým z aminokyselín alebo peptidov. Kolagén doslova lepí našu pokožku, vďaka čomu je dokonalým prostriedkom proti starnutiu. Kolagén Pure Peptide od Swedish Nutra obsahuje toprémiový hydrolyzovaný čistý hovädzí kolagén typu I a III z trávy, ktorý udržiava pokožku a tkanivá premastené a vlhké. Tento produkt je obohatený o vysokokvalitnú kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha ošetrovať suchú pokožku a predchádzať vzniku vrások. viac

Kolagén 5000 Pure Peptide od spoločnosti Swedish Nutra je prírodný tekutý doplnok s príchuťou bobuľového ovocia s bohatým a silným proteínom zloženým z aminokyselín alebo peptidov. Kolagén doslova lepí našu pokožku, vďaka čomu je dokonalým prostriedkom proti starnutiu. Kolagén Pure Peptide od Swedish Nutra obsahuje toprémiový hydrolyzovaný čistý hovädzí kolagén typu I a III z trávy, ktorý udržiava pokožku a tkanivá premastené a vlhké. Tento produkt je obohatený o vysokokvalitnú kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha ošetrovať suchú pokožku a predchádzať vzniku vrások.

Kolagén 5000 Pure Peptide 500 ml poskytuje zásobu 5000 mg na 33 dní
kolagénu a vitamínov posilňujúcich pokožku len v 15 ml.

VÝSLEDKY ZALOŽENÉ NA DÔKAZOCH

Kolagén 5000 Pure Peptide od Swedish Nutra obsahuje ručne vyberané zložky v súlade s normami EÚ, čo zaručuje bohaté dôkazy založené na zloženie. Zloženie obsahuje hydrolyzovaný kolagén typu I - ktorý dodáva pokožke pevnosť, a kolagén typu III - ktorý dodáva tkanivám pružnosť. Na základe prác z popredných výskumov a univerzít štúdie preukázali, že že pravidelné prijímanie hydrolyzovaného kolagénu typu I a III môže podporiť:

- celkové zdravie pokožky
- bojovať proti účinkom starnutia
- zmierniť výskyt vrások
- zvýšiť hydratáciu a hladkosť pokožky
- pružnosť pokožky