Swedish Nutra - HAIR SKIN & NAILS 500 ml

-50%
Cena
12,29 €

Štandardná cena
24,58 €

Ušetríte
50% (12,29 €)

Značka

Kód produktu
29391

Skladom
ks

Vlasy, koža a nechty od Swedish Nutra je tekutý doplnok s výbornou chuťou a príchuťou pomaranča, ktorý je plný skrášľujúcich živín vrátane kyseliny hyalurónovej, kolagénu a MSM. Naši zákazníci si ho neprestávajú pochvaľovať, pretože skutočne funguje. Pri navrhovaní produktu Hair, Skin & Nails sa náš tím plne angažoval v tom, aby bol tento doplnok krásy najlepší na trhu. Aby toho nebolo málo, predávame ho za smiešne nízku cenu, takže je dostupný pre každého. viac

VLASY, POKOŽKA A NECHTY

Vlasy, pokožka a nechty od Swedish Nutra je tekutý výživový doplnok s výbornou chuťou a príchuťou pomaranča, ktorý je plný skrášľujúcich živín vrátane kyseliny hyalurónovej, kolagénu a MSM. Naši zákazníci si ho neprestávajú pochvaľovať, pretože skutočne funguje. Pri navrhovaní produktu Hair, Skin & Nails sa náš tím plne angažoval v tom, aby bol tento doplnok krásy najlepší na trhu. Aby toho nebolo málo, predávame ho za smiešne nízku cenu, takže je dostupný pre každého.

Prípravok Hair, Skin & Nails od Swedish Nutra s objemom 500 ml poskytuje zásobu na 33 dní
ktorá pokrýva denný príjem živín a super zelených látok podporujúcich krásu,
a to všetko len v 15 ml.

VÝSLEDKY ZALOŽENÉ NA DÔKAZOCH
Výrobky Swedish Nutra sú laboratórne testované a podložené dôkazmi v oblasti vedy o výžive. Všetky zložky sú vyberané ručne a v súlade s normami EÚ, čo zaručuje silný produkt. Vlasy, pokožka a nechty obsahujú vysoko atraktívne zloženie založené na dôkazoch, ktoré podporujú:

- rast vlasov
- Silné nechty
- Celkové zdravie pokožky
- Boj proti účinkom starnutia
- Zníženie výskytu vrások
- Zvýšenie hydratácie a hladkosti pokožky
- Pružnosť pokožky
- Zníženie únavy a vyčerpania
- Ochrana buniek pred oxidačným stresom