Swedish Nutra - MAN 50+ MULTIVITAMIN 500 ml

-50%
Cena
12,29 €

Štandardná cena
24,58 €

Ušetríte
50% (12,29 €)

Značka

Kód produktu
25137

Skladom
ks

Multivitamín pre mužov 50+ od Swedish Nutra je chutný tekutý multivitamín s pomarančovou príchuťou a vysokoúčinným zložením 147 aktívnych živín pripraveným špeciálne pre zdravie mužov. Vyživujte svoje telo. Zvýšte si hladinu energie. Tento produkt je obohatený o kľúčové živiny, ktoré podporujú srdce, imunitný systém, svaly, vlasy, prostatu, sexuálne zdravie a vytrvalosť. viac

Multivitamín pre mužov 50+ od Swedish Nutra je chutný tekutý multivitamín s pomarančovou príchuťou a vysokoúčinným zložením 147 aktívnych živín pripraveným špeciálne pre zdravie mužov. Vyživujte svoje telo. Zvýšte si hladinu energie. Tento produkt je obohatený o kľúčové živiny, ktoré podporujú srdce, imunitný systém, svaly, vlasy, prostatu, sexuálne zdravie a vytrvalosť.

Multivitamín Man 50+ 500 ml poskytuje 33-dňovú zásobu, ktorá pokrýva dennú dávku vitamínov, minerálov, aminokyselín a super zelených látok, a to len v 15 ml.

VÝSLEDKY ZALOŽENÉ NA DÔKAZOCH

Výrobky Swedish Nutra sú laboratórne testované a podložené dôkazmi v oblasti vedy o výžive. Všetky zložky sú vyberané ručne a v súlade s normami EÚ, čo zaručuje silný produkt. Multivitamín Man 50+ obsahuje účinné zloženie založené na dôkazoch, ktoré podporujú:

- zníženie únavy a vyčerpania
- Vlasy
- Tvorba spermií
- Prenos kyslíka v tele
- Imunitný systém
- Funkcia svalov
- Oči
- Nervový systém
- Ochrana buniek pred oxidačným stresom
- Hormonálna aktivita
- Delenie buniek
- Krvný tlak
- Funkcia pečene