Swedish Nutra - MAN MULTIVITAMIN 500 ml

-50%
Cena
12,28 €

Štandardná cena
24,57 €

Ušetríte
50% (12,29 €)

Značka

Kód produktu
71244

Skladom
ks

Multivitamín pre mužov Swedish Nutra je tekutý multivitamín s výbornou chuťou a príchuťou pomaranča s vysokoúčinným zložením 147 aktívnych živín pripraveným špeciálne pre zdravie mužov. Vyživujte svoje telo. Zvýšte si hladinu energie. Tento produkt je obohatený o kľúčové živiny, ktoré podporujú srdce, imunitný systém, svaly, vlasy, prostatu, sexuálne zdravie a vytrvalosť. viac

Multivitamín pre mužov Swedish Nutra je tekutý multivitamín s výbornou chuťou a príchuťou pomaranča s vysokoúčinným zložením 147 aktívnych živín pripraveným špeciálne pre zdravie mužov. Vyživujte svoje telo. Zvýšte si hladinu energie. Tento produkt je obohatený o kľúčové živiny, ktoré podporujú srdce, imunitný systém, svaly, vlasy, prostatu, sexuálne zdravie a vytrvalosť.

Man Multivitamín 500 ml poskytuje 33-dňovú zásobu, ktorá pokrýva dennú dávku vitamínov, minerálov, aminokyselín a super zelených látok, len v 15 ml.

VÝSLEDKY ZALOŽENÉ NA DÔKAZOCH

Výrobky Swedish Nutra sú laboratórne testované a podložené dôkazmi v oblasti vedy o výžive. Všetky zložky sú vyberané ručne a v súlade s normami EÚ, čo zaručuje silný a na dôkazoch založený produkt. Man Multivitamín obsahuje účinné zloženie založené na dôkazoch, ktoré podporujú:

- zníženie únavy a vyčerpania
- Vlasy
- Tvorba spermií
- Prenos kyslíka v tele
- Imunitný systém
- Funkcia svalov
- Oči
- Nervový systém
- Ochrana buniek pred oxidačným stresom
- Hormonálna aktivita
- Delenie buniek
- Krvný tlak
- Funkcia pečene