Swedish Nutra - SUPER KIDS MULTIVITAMIN 500 ml

-47%
Cena
11,30 €

Štandardná cena
21,30 €

Ušetríte
47% (10 €)

Značka

Kód produktu
29146

Skladom
ks

Super Kids Multivitamin je tekutý multivitamín s lahodnou pomarančovou príchuťou, ktorý obsahuje všetky dôležité živiny pre rast a vývoj detí. Švédska Nutra miluje deti. Receptúra Super Kids Multivitamínu je taká čistá, ako sa len dá, nabitá vitamínmi a minerálmi na podporu vývoja mozgu, pamäte a nervového systému. Receptúra je obohatená o lucernu a brokolicový prášok. Tento výrobok je špeciálne určený pre rastúce deti vo veku 5-12 rokov. viac

Super Kids Multivitamin je tekutý multivitamín s lahodnou pomarančovou príchuťou, ktorý obsahuje všetky dôležité živiny pre rast a vývoj detí. Švédska Nutra miluje deti. Receptúra Super Kids Multivitamínu je taká čistá, ako sa len dá, nabitá vitamínmi a minerálmi na podporu vývoja mozgu, pamäte a nervového systému. Receptúra je obohatená o lucernu a brokolicový prášok. Tento výrobok je špeciálne určený pre rastúce deti vo veku 5-12 rokov.

Super Kids Multivitamín 500 ml poskytuje 33-dňovú zásobu, ktorá pokrýva denný príjem vitamínov, minerálov, aminokyselín a super zelených látok, a to len v 15 ml.

VÝSLEDKY ZALOŽENÉ NA DÔKAZOCH

Výrobky Swedish Nutra sú laboratórne testované a podložené dôkazmi v oblasti vedy o výžive. Super Kids Multivitamín je navrhnutý s láskou, obsahuje ručne vyberané zložky v súlade s normami EÚ, čo zaručuje bohatú zmes a vysokokvalitné zloženie založené na dôkazoch, ktoré podporujú:

- rast a vývoj kostí u detí
- Kognitívny vývoj detí
- prenos kyslíka v tele
- Mozog a neurotransmisiu
- Imunitný systém
- Oči