Swedish Nutra - VITAMIN C+D3 500 ml

-47%
Cena
11,30 €

Štandardná cena
21,30 €

Ušetríte
47% (10 €)

Značka

Kód produktu
46035

Skladom
ks

Vitamín C + D3 od spoločnosti Swedish Nutra je lahodný tekutý doplnok s príchuťou pomaranča, ktorý bol vyvinutý na udržanie vášho imunitného systému v najlepšej kondícii. Aké sú tri najlepšie doplnky na posilnenie imunitného systému? Sme presvedčení, že vitamín C má super schopnosti a je najväčším posilňovačom imunitného systému zo všetkých. Vitamín D3 pôsobí protizápalovo a zároveň je kľúčový pre aktiváciu imunitného systému a zinok pomáha bojovať proti infekciám a hojiť rany. viac

VITAMÍN C+D3

Vitamín C + D3 od spoločnosti Swedish Nutra je lahodný tekutý doplnok s príchuťou pomaranča, ktorý bol vyvinutý na udržanie vášho imunitného systému v najlepšej kondícii. Aké sú tri najlepšie doplnky na posilnenie imunitného systému? Sme presvedčení, že vitamín C má super schopnosti a je najväčším posilňovačom imunitného systému zo všetkých. Vitamín D3 pôsobí protizápalovo a zároveň je kľúčový pre aktiváciu imunitného systému a zinok pomáha bojovať proti infekciám a hojiť rany.

Vitamín C + D3 500 ml od Swedish Nutra pokrýva dennú dávku živín podporujúcich imunitný systém len v 15-25 ml.

VÝSLEDKY ZALOŽENÉ NA DÔKAZOCH

Výrobky Swedish Nutra sú laboratórne testované a podložené dôkazmi z oblasti vedy o výžive. Všetky zložky sú vyberané ručne a v súlade s normami EÚ, čo zaručuje vysokokvalitné zloženie. Vitamín C + D3 od Swedish Nutra obsahuje účinnú kombináciu živín na podporu:

- imunitný systém
- Zníženie vyčerpania a únavy
- prenos kyslíka v tele
- Ochrana buniek pred oxidačným stresom