Swedish Nutra - WOMAN 50+ MULTIVITAMIN 500 ml

-50%
Cena
12,29 €

Štandardná cena
24,58 €

Ušetríte
50% (12,29 €)

Značka

Kód produktu
71282

Skladom
ks

Multivitamín Woman 50+ od Swedish Nutra je lahodný tekutý multivitamín s príchuťou pomaranča a bohatým zložením prírodných živín, ktorý je špeciálne pripravený pre zdravie a pohodu žien. Swedish Nutra sa stará o dokonalú výživu. Tento prípravok je plný vitamínov, minerálov a super zelených látok, ktoré podporujú hladinu energie a imunitný systém. viac

Multivitamín Woman 50+ od Swedish Nutra je lahodný tekutý multivitamín s príchuťou pomaranča a bohatým zložením prírodných živín, ktorý je špeciálne pripravený pre zdravie a pohodu žien. Swedish Nutra sa stará o dokonalú výživu. Tento prípravok je plný vitamínov, minerálov a super zelených látok, ktoré podporujú hladinu energie a imunitný systém.

Multivitamín Woman 50+ 500 ml poskytuje 33-dňovú zásobu, ktorá pokrýva dennú dávku vitamínov, minerálov, aminokyselín a super zelených látok, a to len v 15 ml.

VÝSLEDKY ZALOŽENÉ NA DÔKAZOCH

Výrobky Swedish Nutra sú laboratórne testované a podložené dôkazmi v oblasti vedy o výžive. Všetky zložky sú vyberané ručne a v súlade s normami EÚ, čo zaručuje silný produkt. Woman 50+ Multivitamín obsahuje bohaté zloženie založené na dôkazoch, ktoré podporujú:

- zníženie únavy a vyčerpania
- Vlasy, pokožku a nechty
- Prenos kyslíka v tele
- Imunitný systém
- Funkciu svalov
- Oči
- Nervový systém
- Ochrana buniek pred oxidačným stresom
- Hormonálna rovnováha
- Delenie buniek
- Krvný tlak
- Funkcia pečene
- Srdce
- Žiarivá pokožka