Swedish Nutra - WOMAN MULTIVITAMIN 500 ml

-50%
Cena
12,29 €

Štandardná cena
24,58 €

Ušetríte
50% (12,29 €)

Značka

Kód produktu
71251

Skladom
ks

Multivitamín pre ženy Swedish Nutra je lahodný tekutý multivitamín s pomarančovou príchuťou a bohatým zložením prírodných živín, pripravený špeciálne pre zdravie a pohodu žien. Swedish Nutra sa stará o dokonalú výživu. Tento prípravok je plný vitamínov, minerálov a super zelených látok, ktoré podporujú hladinu energie a imunitný systém. viac

Multivitamín pre ženy Swedish Nutra je lahodný tekutý multivitamín s pomarančovou príchuťou a bohatým zložením prírodných živín, pripravený špeciálne pre zdravie a pohodu žien. Swedish Nutra sa stará o dokonalú výživu. Tento prípravok je plný vitamínov, minerálov a super zelených látok, ktoré podporujú hladinu energie a imunitný systém.

Woman Multivitamín 500 ml poskytuje 33-dňovú zásobu, ktorá pokrýva dennú vitamínov, minerálov, aminokyselín a super zelených látok len v 15 ml.

VÝSLEDKY ZALOŽENÉ NA DÔKAZOCH

Produkty Swedish Nutra sú laboratórne testované a podložené dôkazmi vo vede o výžive. Všetky zložky sú vyberané ručne a v súlade s normami EÚ, čo je zárukou účinného a na dôkazoch založeného produktu. Woman Multivitamín obsahuje účinné zloženie založené na dôkazoch, ktoré podporuje:

- zníženie únavy a vyčerpania
- vlasy, pokožku a nechty
- prenos kyslíka v tele
- Imunitný systém
- Funkcia svalov
- Oči
- Nervový systém
- Ochrana buniek pred oxidačným stresom
- Hormonálna rovnováha
- Delenie buniek
- Krvný tlak
- Funkcia pečene
- Srdce
- Žiarivá pokožka