VITO LIFE - Acai Berry, 100 kapsúl

-60%
Cena
4,42 €

Pôvodná cena
11,04 €

Ušetríte
60% (6,62 €)

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
2659

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Acai berry je superpotravina a jej chuť je popisovaná ako ovocná s ľahkými tónmi čokolády. Tieto bobuľky sú nositeľom mnohých aktívnych látok. viac

Acai berry je bobulovitá plodina a superpotravina, ktorej krajina pôvodu je Južná Amerika. Vzhľadovo sú síce tieto tmavé bobuľky podobné čučoriedkam, nerastú však na žiadnych malých keříčcích - nájdeme ich v dažďových pralesoch Amazónie, a to na vysokých acai palmách. Bobuľka obsahuje jednu kôstku a dužinu, ktorá sa potom ďalej spracováva, predovšetkým sa sušia a vyrába sa z nej vitamíny nabitý prášok.

Tmavé bobuľky podobné čučoriedkam obsahujú vitamíny a stopové prvky, ale aj vlákninu, ktorá podporuje normálnu funkciu nášho zažívania. Ako každá superpotravina má však aj Acai berry oveľa širšie spektrum priaznivých vplyvov na naše telo.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 2x denne (ideálne ráno a večer), zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Euterpe oleracea (Acai berry) 330 mg extrakt 4: 1 s účinnosťou ako 1 320 mg Acai berry, kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Vyrobené v EU.