VITO LIFE - Biotin 300 ug, 100 kapsúl

-35%
Cena
4,18 €

Pôvodná cena
6,43 €

Ušetríte
35% (2,25 €)

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
3764

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Biotín je označovaný ako koenzým H a hlavne ako vitamín B7. Prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky, ale aj k normálnej činnosti nervovej sústavy. viac

Biotín je dôležitou látkou pre metabolizmus aminokyselín a mastných kyselín. Podľa dostupných štúdií je dôležitý ako pre vznik energie, tak pre transformácie metabolitov. Najväčšej obľube sa však tešia, keď potrebujeme riešiť ťažkosti s pokožkou alebo vlasmi. Biotín totiž prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a pokožky, ale aj k normálnej činnosti nervovej sústavy.

Odporúčané dávkovanie: 1 tobolka denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Biotín (99%) 300 mikrogramov, mikrokryštalická celulóza, kapsula (želatína a farbivá: oxid titaničitý, kremičitan hlinito draselný)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Vyrobené v EU.