VITO LIFE - Bromelain + Papain 250+100 mg, 100 kapsúl

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 4 z 5
-70%
Cena
2,82 €

Štandardná cena
9,40 €

Ušetríte
70% (6,58 €)

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
3304

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Úžasná kombinácia proteolytických enzýmov z papáje a ananásu. & Nbsp; Tie pomáhajú posilňovať prirodzené mechanizmy imunitného systému. viac

Bromelain a Papain, to je úplne úžasná kombinácia proteolytických enzýmov z papáje a ananásu - u papáje nájdeme papaín, v ananásu zase bromelain.

Proteolytické enzýmy pomáhajú posilňovať prirodzené mechanizmy imunitného systému, ktorými telo samo bojuje s infekciami a bráni sa opakovaným zápalom. Ide o veľmi obľúbený nástroj všetkých, ktorí sa zaujímajú o dnes tak obľúbený biohacking - vedomý a aktívny prístup k vlastnému životu a biológiu tela.

Odporúčané dávkovanie: 1 až 3 tobolky denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Bromelain 250 mg, papaín 100 mg, kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Vyrobené v EU.