VITO LIFE - Chróm pikolinát 200 ug, 100 kapsúl

Cena
5,44 €

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
3670

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Organická forma chrómu pre maximálne benefity z tohto stopového prvku. Bežná forma chrómu sa zle vstrebáva, preto je tu chróm pikolinát. Prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi. viac

Chróm pikolinát čiže pikolinát chromitý je odpoveďou na zlú vstrebateľnosť bežných doplnkov s chrómom. Táto zlúčenina chrómu je organická a patrí medzi najlepšie sa vstrebávajúce formy chrómu vďaka naviazanie sa na kyselinu pikolínová, ktorá vzniká aj prirodzene v tele.

Chróm je dôležitým stopovým prvkom. Rad štúdií napríklad skúmali účinky chrómu na hladinu cukru v krvi a na chudnutie. Potvrdené a schválené účinky sú stimulácia účinkov inzulínu - priaznivý vplyv na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi alebo prispievaní k normálnemu metabolizmu makroživín.

Odporúčané dávkovanie: 1 tobolka denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Chróm pikolinát 12% 1,66 mg = 200 mikrogramov čistého Chromu pikolinátu, mikrokryštalická celulóza, kapsula (želatína a farbivá: oxid titaničitý, kremičitan hlinito draselný)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Vyrobené v EU.