VITO LIFE - Glukomanán, 100 kapsúl

Cena
12,60 €

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
2598

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Glukomanán prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi a je skvelým doplnkom pri nízkoenergetické diéte. viac

Glukomanánu je z chemického hľadiska Pektínové polysacharid, ktorého hojné množstvo by sme našli v hľuze zmijovce indického, rastliny známej tiež pod ľudovým názvom diablov jazyk či latinsky Amorphophallus konjac. Táto bylina má pôvod v dažďových pralesoch Ázie. Vo východných krajinách sa dokonca vyrába sušienky či rezance s podielom glukomananu.
Glukomanánu je preslávený svojím podporným vplyvom pri snahe o zníženie telesnej hmotnosti. Dalo by sa povedať, že je Glukomanánu nestráviteľný, jeho glykozidicky stavba je totiž tak pevná, že ju naša tráviaca sústava nedokáže rozštiepiť a prejde naším telom nezmenený. Dôležitá je teda jeho schopnosť absorpcie vody. Vďaka týmto vlastnostiam dokáže pocitovo zaplniť náš žalúdok, navodiť pocit sýtosti a tým výrazne pomáhať pri diétach.

Glukomanánu podporuje normálnu funkciu našej tráviacej sústavy. Navyše pomáha udržiavať aj normálnu hladinu cholesterolu v našej krvi.

Odporúčané dávkovanie: 3 tobolky 2x denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Glukomanánu 400 mg, kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Jedná sa o výživový doplnok - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Vyrobené v EU.