VITO LIFE - Guarana 400 mg 12% kofeínu, 100 kapsúl

-60%
Cena
3,10 €

Pôvodná cena
7,76 €

Ušetríte
60% (4,66 €)

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
2789

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Guarana sú semená kríky paulínia nápojová. Priaznivo pôsobí na imunitný systém, energiu, tonus a fyzickú i psychickú vitalitu. viac

Guarana sú v skutočnosti semená plazivého kríky paulínia nápojová, ktorý rastie v tropických častiach Afriky a Ameriky - napríklad v Brazílii, Venezuele, Ekvádore či Kolumbii. Guaranu nájdeme aj pod menami waranna, wanna či brazílskej kakao. Svojou obľúbenosť si vypestovala najmä stimulujúcimi účinky na naše telo. Amazonskí indiáni si semien Paulínia veľmi cenili a využívali ich na liečbu všetkých možných ťažkostí.

Mleté semeno guarany obsahuje asi 4% kofeínu, čo je skoro dvakrát viac, než by sme našli v káve. Ďalšie obsiahnutú účinnou látkou je teofylín, látka, ktorá je obsiahnutá aj v čaji, alebo teobromín, ktorý by sme našli zase v kakaových bôboch.

Guarana extrakt je priaznivý pre náš imunitný systém a podporuje fyzickú i psychickú aktivitu. Prispieva tiež ku kontrole telesnej hmotnosti a pozitívne pôsobí na metabolizmus tukov a normálne trávenie.

Odporúčané dávkovanie: 2 až 4 kapsuly denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Paullinia cupana 400 mg (obsahuje 12% kofeínu), kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Jedná sa o výživový doplnok - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Vyrobené v EU.