VITO LIFE - Hliva ustricová 4160 mg, 100 kapsúl

-60%
Cena
3,38 €

Pôvodná cena
8,45 €

Ušetríte
60% (5,07 €)

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
2970

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Hliva ustricová je chutná huba sa všestranným využitím a veľkou tradíciou v čínskej medicíne. viac

Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) je jedlá a veľmi chutná huba, ktorej kulinárske využitie je naozaj mnohostranné. Okrem faktu, že má vynikajúcu chuť, ktorú mnohokrát ocenia aj takí jedinci, ktorí zvyčajne huby neje, obsahuje veľa účinných látok, ktoré sú pre náš organizmus veľmi prospešné. Konzumovať hlivu ustricovú v pokrmoch každý deň by nás asi aj napriek jej skvelej chuti časom omrzelo, preto je konzumácia tejto zázračnej huby vo forme koncentrovaného doplnku stravy zásahom do čierneho.

Hliva ustricová obsahuje rad vitamínov, stopových prvkov, ako železo, draslík, selén, jód, ďalej mastné kyseliny, steroly, proteíny či betaglukány. Vďaka polysacharidickému pleuranu potom pravidelné užívanie hlivy ustricovej napomáha k normálnej hladine cholesterolu v našej krvi.

Odporúčané dávkovanie: 2 tobolky denne pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Pleurotus ostreatus extrakt16: 1 260 mg = 4160 mg sušenej hlivy, kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Jedná sa o výživový doplnok - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Vyrobené v EU.