VITO LIFE - Laktáza 6.000 FCC, 100 kapsúl

Cena
13,30 €

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
3618

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Trpíte laktózovou intoleranciou? Enzým laktáza je zázrak pre všetkých, ktorí trpia týmto nepríjemným zdravotným obmedzením. Zlepšuje totiž trávenie laktózy - mnohých mliečnych produktov. viac

Neznášanlivosť mlieka dokáže spôsobiť nepríjemné tráviace ťažkosti a črevné zápal, keď ju neriešime a mliečne výrobky stále užívame. Sú známe dva podtypy tejto intolerancie. Prvá je vrodená laktózová intolerancia, ktorá je vzácnejší, než druhý typ, tzv. Primárne laktózová intolerancia, ktorá vzniká tým, že je nám geneticky predurčené, že časom dôjde k úbytku enzýmu laktázy a tým k zhoršeniu tolerancie laktózy. Tento problém, ktorý môže byť pozorovaný už od narodenia, dá skvelo riešiť dodatočným enzýmom laktázy vo forme doplnku.

Laktóza je dnes v mnohých potravinách, niekedy sa tomu môžeme pekne diviť, pretože nejde primárne o mliečne produkty. Laktóza je ale aj pomocná technická látka používaná pri výrobe liekov. Preto by mal byť doplnok laktáza pri ruke každému s touto intoleranciou, pretože možno len ťažko eliminovať všetok jej príjem. Výrazne tak zlepšíte svoje trávenie, ak aj vy laktózu zle trávite.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula tesne pred užitím mliečneho výrobku, zapiť dostatočným množstvom tekutín, max. 9 kapsúl denne

Zloženie: Laktáza 60 mg, mikrokryštalická celulóza, kapsula (želatína a farbivá: oxid titaničitý, kremičitan hlinito draselný)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Vyrobené v EU.