VITO LIFE - Malinový ketón 460 mg, 100 kapsúl

Cena
15,55 €

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
3526

Skladom
ks

Doplnok stravy |
Ketóny sú látky, ktoré dodávajú malinám jedinečnú vôňu. V doplnku VITO LIFE ale plní inú funkciu. Patrí totiž medzi najvyhľadávanejšie prírodné látky u mnohých ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. viac

Ešte nepoznáte populárne malinové ketóny (Rapsberry ketón)? Skúste si prečítať blogy o chudnutí a určite na zmienky o nich narazíte. Ako dáva názov tušiť, nejde o žiadne syntetické látky, ale čistú prírodu, priamo z malín, ktorým práve ketóny dodávajú jedinečnú vôňu.

Čo vlastne ketóny sú? Ide o prírodný fenolové zlúčeniny, enzýmy extrahované z malín. Skúmaním vplyvu týchto zlúčenín na ľudský organizmus bola zistená súvislosť s hladinou proteínového hormónu adiponektínu v tele. Ten sa zúčastňuje radu metabolických procesov, vrátane regulácie glukózy a katabolizmu mastných kyselín. Zo štúdií vyplýva, že vyššie hladiny adiponektínu súvisí s nižšou hladinou telesného tuku.

Práve z toho dôvodu sú malinové ketóny tak obľúbené u všetkých, ktorí sa nechcú uspokojiť s nadváhou a nadbytkom telesného tuku. Bohužiaľ v tejto chvíli nemajú ketóny schválené žiadne zdravotné tvrdenie komisií EÚ, preto odporúčame vyhľadať si nepredajní články, ktoré skvelé účinky malinových ketónov na naše telo popisujú.

Odporúčané dávkovanie: 7 kapsúl denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Malinový extrakt (ketón 5%) 460 mg = 23 mg čistého ketónu, kapsula (želatína a farbivá: oxid titaničitý, kremičitan hlinito draselný)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Jedná sa o doplnok stravy - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Vyrobené v EU.