VITO LIFE - Muira puama, 60 kapsúl

Cena
8,87 €

Značka
VITO LIFE

Kód produktu
2734

Momentálně nedostupné Sledovať dostupnosť

Doplnok stravy |
Amazonský zázrak blahodarný pre menopauzálny komfort - hormonálnu rovnováhu. Tonikum - podpora fyzickej kapacity. viac

Muira puama je známa tiež pod názvom marapuama, marapama či pod veľavravné prezývkou amazonský strom potencie. Tento voňavý tropický strom má mocný koreň obsahujúci rad účinných látok, ktorých liečivých vlastností si boli vedomí už indiáni obývajúci juhoamerickej pralesy.
Muira puama obsahuje rad účinných látok, ako sú steroly, triesloviny, terpény, mastné kyseliny, éterické oleje či skôr neznámy alkaloid muirapuamin.
Obľúbenosť Muir puama spočíva najmä v tom, že jej je vďaka legendám amazonských kmeňov pripisovaná nálepka "sexuálne stimulant". Niet divu - v oficiálnych zdravotných tvrdení, schválených komisiou EU stoji "Normálny funkcie reprodukčného systému". Nie je to ale jediný benefit, pre ktorý by sme mali po doplnku zo stromu marapuama túžiť. Patrí totiž medzi antioxidanty a podporuje fyzickú kapacitu.

Odporúčané dávkovanie: 2 tobolky denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: Muira puama extrakt 4: 1 270 mg = 1080 mg, kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Jedná sa o výživový doplnok - nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Vyrobené v EU.